Sociální sítě
Nahoru

Vánoce plné kosmetického hýčkání

Dopřejte sobě a svým milovaným nezapomenutelné Vánoce, hýčkejte své tělo i duši kvalitní českou kosmetikou. Vánoční balíčky od společnosti Kosmetika Capri udělají radost nejen ženám, ale i mužům, kteří umějí ocenit benefity originálních přípravků vyrobených z čerstvých kozích surovin, vitamínů, minerálů, bylin, léčivých rostlin a aktivních látek.

Balíček Péče s růží obsahuje: Denní omlazující krém s růžovým olejem, Noční regenerační krém s růžovým olejem, Hydratační a zklidňující pleťovou masku s růží, všechny produkty Le Chaton, 1195 Kč, kosmetikacapri.cz

Kosmetika Capri je světovým unikátem, takto koncipované přípravky nevyrábí žádná jiná firma na světě. Obsah kozích surovin je v produktech 30 %, což je výjimečně vysoké množství. Přípravky jsou symbolem dokonalého poměru kozího mléka, másla, tvarohu, syrovátky a kolostra. V kombinaci s aktivními látkami a esenciálními oleji příjemně voní, mají hebkou konzistenci a texturu.

Sérum s argireline, Rozjasňující sérum s vitamínem C, Omlazující sérum Retinol Like, Le Chaton, kosmetikacapri.cz

Sedm perfektních balíčků

Ve vánočních balíčcích jsou produkty kombinovány tak, aby k sobě ladily a jejich účinky se vzájemně podporovaly. Názvy jako Hedvábné tělo, Leknín, Omlazení nebo Péče s růží napovídají, co se asi v kterém z nich skrývá. Vybírat můžete na kosmetikacapri.cz a snad vás potěší, že dopravu máte tentokrát zdarma.

Regenerační denní krém a Regenerační noční krém značky La Chèvre, kosmetikacapri.cz

Ve znamení zvěrokruhu

Blízké můžete obdarovat i vánočními dárkovými poukazy, které jsou koncipovány podle znamení zvěrokruhu. Tímto krokem uděláte radost hned dvakrát. Poprvé, když obdarovaný rozbalí poukázku. A podruhé, když si na vybere produkty podle své potřeby a fantazie. Všechny jsou vyráběny a baleny v závodě v obci Čím nedaleko Prahy. Můžete se spolehnout, že kosmetika je vždy čerstvá a vysoce kvalitní, obaly jsou 100% recyklovatelné a nezatěžují přírodu.

Kosmetika Capri našla inspiraci ve Francii a své značky pojmenovala La Chèvre a Le Chaton. V Česku mají tradici již 26 let.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.