Sociální sítě
Nahoru
reklama

Vánoce s kouzelnou lískou

Novinka od Kosmetiky Capri je určena k hloubkovému a šetrnému čištění pleti ráno i večer. Hodí se pro všechny typy pleti včetně mužské, neobsahuje líh a nevysušuje pokožku.

Značky La Chèvre, Le Chaton a Capramedic jsou stálicemi českého kosmetického trhu

Pro dokonalé odlíčení

Nadýchaná lehká pěna obsahuje syrovátku z kozího mléka, která upravuje bariérovou funkci i mikrobiom pokožky a skvěle ji hydratuje, dále extrakt z listů Hammamelis virginiana, neboli vilínu viržinského, léčivého keře, jehož účinky na pleť jsou především tonizační a díky antioxidační aktivitě ideální proti předčasnému stárnutí. Listy obsahují třísloviny, esenciální oleje, flavonoidy a kyseliny, spolu s kůrou vilínu je ve své tradiční medicíně používali původní obyvatelé Severní Ameriky.

Vilín viržinský dobře známe pod lidovým názvem líska.

Dalšími aktivními látkami jsou vitaminy B5, B6, vápník, draslík a hořčík. Ty zajišťují pleti výživu, hydrataci a zdravý jasný vzhled.

Čisticí pěna je k dostání ve dvou velikostech: 50 ml/185 Kč a 100 ml/235 Kč, kosmetikacapri.cz

Kosmetika Capri

Českým ženám, které hledají vysokou kvalitu za příjemné ceny, nabízí Kosmetika Capri produkty nabité kozími surovinami. Vybírat je možné ze tří značek: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Všechny přípravky jsou lokální, vyráběné výhradně v obci Čím nedaleko Prahy. Kosmetika Capri miluje přírodu, její obaly jsou 100 % recyklovatelné.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.