Sociální sítě
Nahoru

Unikátní a komplexní JetBook vyšel v rozšířeném vydání

JetBook vyšel ve třetím, aktualizovaném a rozšířeném vydání. Jedná se o komplexního průvodce světem obchodních letadel a helikoptér, který na trhu nemá obdoby.

Na 280 stránkách přináší kompletní specifikace a detaily více než 50 nejnovějších business jetů a přes 25 helikoptér, které jsou bohatě doplněny ilustrativními velkoformátovými fotografiemi kabin a letadel přímo za letu. Je navržený tak, aby byl užitečným pomocníkem při výběru letadla a zároveň kompletním průvodcem každého leteckého profesionála.

Nová rozšířená edice JetBooku přináší o tolik nových informací navíc, že se jedná o nezbytnou záležitost pro každého, kdo miluje letadla, přemýšlí o tom, že by si nějaké pořídil, nebo chce zkrátka získat to nejlepší ze svého aktuálního stroje,“ říká Antónia Lukačínová, autorka JetBooku.

Nejnovější edice je zatím největší a nejkomplexnější. Přináší dechberoucí snímky, kompletní detaily a srozumitelného průvodce navrženého tak, aby se potenciální zájemce o letadlo vyznal ve velké rozmanitosti dostupných modelů.

JetBook dál také podrobně poradí, jak si vybrat vhodné letadlo pro soukromé i korporátní účely, jaká forma vlastnictví je vhodná pro různé uživatele, vysvětluje problematiku rozhodování mezi již používaným a zcela novým strojem, rozebírá efektivní možnosti využívání business jetů, poradí, na co se zaměřit při designování kabiny tak, aby bylo letadlo dobře prodejné i po letech používání, jak optimalizovat využívání tryskáče a získat z něj maximum.

Sérii článků dále doplňuje i téma procesu registrace letadla a výběru vhodného registru a krok za krokem popsaný postup výběru vhodného údržbového střediska pro majitele letadel. Část odborných článků uzavírají tipy na zimní či letní dobrodružství na palubách nejluxusnějších letadel, ilustrované možnostmi, které jednotlivé novodobé jety nabízejí, a to včetně příkladů cen a dob letu. Rozšířené vydání dokonce navíc obsahuje část o jachtách, aby měli zájemci k ruce pomocníka i v případě, že se rozhodnou cestovat v pohodlí a luxusně nejen v oblacích, ale i na volném moři.

JetBook přináší vzrušující a obsáhlý pohled na jedno z nejdynamičtějších období vývoje osobních letadel v posledních letech. Tato publikace dalece přesahuje pouhého průvodce pro nákup letadla. Jedná se o komplexní pohled na každičký aspekt vlastnictví letadla. Tentokrát ještě s dalším zajímavým přídavkem: sekcí jachty,“ doplňuje Lukačínová.

JetBook je navržený jak pro obchodníky z business aviation, tak pro letecké fanoušky, a je ideálním průvodcem po světě dnešních soukromých letadel. Představuje ty nejdokonalejší letadla i helikoptéry ve srozumitelném a uchvacujícím zpracování přímo od odborníků na slovo vzatých, kteří se v odvětví každodenně pohybují, jednotlivé stroje si osobně vyzkoušeli a mají řadu cenných zkušeností, ať už s provozem, nebo třeba pronájmem letadel. Kniha má přidělené ISBN (978-80-270-9755-5) a bude tedy možné si ji prohlédnout také v Národní knihovně ČR.

Více z rubriky Tryskáče

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.