Sociální sítě
Nahoru

Od Almara Soap s láskou

Od 20. ledna přichází opět do prodeje limitovaná edice designového, ručně vyráběného mýdla LOVE, které se hodí jako dárek k blížícímu se sv. Valentýnu, ale i jen tak pro radost, pro potěšení z ovocné, na první přičichnutí růžově sladké vůně.

Jak voní láska?

Po bergamotu, ostružinách, malinách, pivoňce, zimolezu a fialce. Tóny bílých dřevin, zlatého jantaru a pižma dodávají vůni komplexnost a hloubku. Mýdlo je vyrobeno z rostlinných olejů nejvyšší kvality a nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

Mýdlo LOVE, Almara Soap, 90g/169 Kč, almarasoap.com

Značka Almara Soap vznikla v roce 2014, od začátku se specializovala na výrobu přírodních designových mýdel. Z firmy o dvou lidech se postupně rozrostla do týmu s několika desítkami zaměstnanců a rozšířila nabídku o pečující kosmetiku, která slaví velké úspěchy na evropském trhu.

Produkty jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí v duchu filozofie trvalé udržitelnosti, cruelty free a zero waste.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.