Sociální sítě
Nahoru
reklama

Zimní péče o rty s Klarou Rott

Mráz, ledový vítr, rychlé přechody ze zimy do tepla, k tomu všemu třeba ještě nachlazení a vaše jindy hebké rty jsou rázem hrubé jako struhadlo, protože na rozdíl od jiných částí pokožky nemají mazové žlázy a před nepřízní počasí se nedokáží chránit.

Jejich vysušený, rozpraskaný povrch je nepříjemný na pohled a často jde také o pěkně bolestivou záležitost. Okamžitá úleva přichází s vyživující, stoprocentně přírodní maskou na rty od Klary Rott.

Hojivý Dotek

Co tento kelímek poslední záchrany od mladé české značky obsahuje? Vzácné rostlinné oleje, ručně vyráběné bylinné extrakty a včelí produkty, vše v bio kvalitě. Dokonale zregeneruje nejen rty, ale i citlivé okolí očí a nosu nebo jakékoliv jiné namáhané a suché místo na těle.

Vyživující maska na rty Dotek, Klara Rott, 15g/580 Kč, klararott.cz

Tak často, jak potřebujete

Maska má hutnější a výživnější konzistenci než balzám na rty, stačí ji jemně promnout mezi prsty a nanášet podle potřeby opakovaně i víckrát denně. Hloubkově vyživuje, intenzivně hydratuje, zvláčňuje a regeneruje, zabraňuje dalšímu vysoušení a praskání pokožky.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.