Sociální sítě
Nahoru

Virtuální běh/jízda pro Paraple se blíží

Virtuální běh/jízda pro Paraple vstupuje do druhého ročníku. Celý červen můžete chodit, běhat, jezdit… Kdykoli a kdekoli. Nejenže zdoláte osobní rekordy či porazíte svoji lenost, ale především pomůžete Centru Paraple.

Jsme moc rádi za další ročník Virtuálního běhu, který spojí lidi kdekoliv na planetě s touhou nejen sportovat, ale i pomoci,“ uvedl ředitel Centra Paraple David Lukeš. Vedle Virtuálního běhu je pro všechny zájemce připraven také oblíbený Běh pro Paraple.

Prezident Centra Paraple Zdeněk Svěrák zahájí 22. ročník benefiční sportovně-společenské akce, plné zábavy pro dospělé i děti 4. června v Malešickém parku v Praze 10. Běh pro Paraple je tradiční příležitostí k setkání s přáteli a příznivci Centra Paraple. V rámci akce vystoupí známý tanečník Stardance Dominik Vodička s taneční skupinou Tanec s láskou, zpěvačka Markéta Konvičková a Annabelle, kapela Timudej a Gingerhead i akrobatický soubor Loosers Cirque Company. Ti povedou pro návštěvníky workshop na trampolínách, pro děti budou připravena skákadla, nafukovací bludiště, virtuální realita, canisterapie a mnoho dalšího.

Virtuální běh/jízda pro Paraple, bez omezení místa a času, je projektem Centra Paraple určeným pro všechny vrcholové i rekreační sportovce. Charitativní akce je založena na nastavení osobní výzvy, kterou se účastník snaží splnit od 1. do 30. června. Kilometry, které účastníci uběhnou, ujedou nebo ujdou, zaznamená každému jeho oblíbená sportovní aplikace.

Partnerem akcí je Auto – Poly.

Výtěžek ze startovného Virtuálního běhu/jízdy pro Paraple 2022 bude použit na dofinancování pomoci Centra Paraple lidem na vozíku. Činnost Centra Paraple zahrnuje sociální rehabilitaci – komplexně propracovaný systém péče, pomoci, podpory a terapeutického působení multidisciplinárního týmu. Startovné v hodnotě 200 Kč zahrnuje startovní číslo a diplom. Centrum Paraple můžete podpořit v plné výši zakoupením funkční čelenky nebo nákrčníku Alpine Pro. Slavnostní vyhlášení výsledků za zdolané kilometry se uskuteční 21. července v rámci společenské akce Sejdeme se na zahradě ve venkovních prostorech Centra Paraple.

Více z rubriky Nadace a pomoc

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.