Sociální sítě
Nahoru

Libor Podmol sedlá motorky BMW z Inveltu již druhou sezónu

Motorkářská sezóna je již v plném proudu. I letos se klienti Inveltu mohou těšit ze zkušeností odborníka na slovo vzatého, freestyle motokrosáře a mistra světa Libora Podmola, který i tento rok bude prohánět a testovat motorky BMW z Inveltu.

Své poznatky a zkušenosti bude sdílet nejen s prodejci, ale i se zákazníky na některých motorkářských akcích Inveltu. Ti pak mohou informace využít při výběru správné mašiny dle svých požadavků. Široká nabídka BMW Motorrad uspokojí jak vyznavače sportovní jízdy a motorkáře-cestovatele, tak i ty, kteří se chtějí ve městě pohybovat rychle a agilně.

Vybrat si tu správnou motorku je srdeční záležitost, ale asi je důležité ujasnit si, co očekáváte. Člověk si musí jasně definovat, na co chce motorku používat, a dle toho vybírat,“ říká Libor Podmol a dodává: „Nejlepší je dle mého si s klukama z Inveltu domluvit zkušební jízdy na více modelech a pak se rozhodnout. A pak se vám samozřejmě musí motorka líbit, bude to přece jen vaše nová láska, budete o ni pečovat, a tak vás musí přitahovat i svým vzhledem.“

BMW motocykly se právem řadí mezi top ve svém segmentu. BMW Motorrad vládnou cestovní endura s klíčovými modely R 1250 GS a R 1250 GS Adventure. Tyto stroje jsou dokonalé pro cesty na dlouhé vzdálenosti, kombinované se sportovní dynamikou a schopností popasovat se v rukou dobrého jezdce i s těžším terénem.

Libora Podmola budete též moci vidět na největším cruiseru v historii BMW, modelu BMW R18 s legendárním motorem typu boxer o objemu 1 800 ccm. Tento model z nabídky BMW Motorrad nabízí velké možnosti individuální výbavy.

Libor Podmol k motorkám BMW uvedl: „Asi to, co mě nejvíce na motorkách BMW baví, je ono legendární škubnutí do strany díky unikátnímu postavení válců do strany, jako by motorka ožila pokaždé, kdy ji nastartujete. Taky pro šikuly, jako jsem já, se 40 šrouby v nohou je dobrý pocit, když máte nohy vlastně schované za motorem, dodává mi to takový extra pocit bezpečí. Zároveň BMW stroje mají jak skvělý motor, tak design a to jsou pro mě osobně ty nejlákavější věci na těchto mašinách.”

Velmi aktivní Podmol si motorky BMW užívá vlastně ve svém „volnu“, po Dakaru v roce 2021 má i tento rok mnoho zajímavých projektů, určitě se chce účastnit světových závodů rally, bavit lidi speciálními kousky při exhibicích freestyle motokrosu a točit filmy. Nejnovější film právě vzniká a natáčení probíhalo na Faerských ostrovech, v New Yorku a v Las Vegas odkud jel Libor Podmol na BMW R 18 až na legendární Grand Canyon.

Natáčení bylo zakončeno na Srí Lance. Má rád, když na něj čekají nezapomenutelné zážitky, dobrodružství a emoce. „Emoce, to je to, co chlapi potřebují ke šťastnému životu, a motorky nám je dodají vždy, když potřebujeme. Pocit určité volnosti a dobrodružství, které při jízdě zažíváme, je také to, po čem toužíme… S motorkami je to asi jako se ženou… pečovat o ni s láskou a vážit si každé minuty, kdy jste spolu,“ uzavírá Libor.

Více z rubriky Motocykly

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.