Sociální sítě
Nahoru
reklama

Hladový kůň netáhne. Stejně jako náš mozek

Stává se vám, že cestou do práce marně přemýšlíte, jestli jste zamkli byt a zhasli v koupelně? Musíte si všechno psát na papírky, jinak polovinu úkolů okamžitě zapomenete? Máme pro vás špatnou a dobrou zprávu.

VitaPro Paměť a koncentrace, Dr.CBD, 60 kapslí/330 Kč, silakonopi.cz

Špatná je, že s přibývajícím věkem, pod vlivem stresu a nekvalitního stravování budete zapomínat častěji. Ta dobrá přináší naději, samozřejmě. Mozek je sval a jako takový se dá vycvičit. Ke zlepšení výkonu potřebuje trénink, kvalitní výživu, fyzickou aktivitu a dostatek spánku.

Pomoc nabízí česká značka Dr.CBD

Přípravek Paměť a koncentrace z řady VitaPro je doplněk stravy ve formě kapslí, které vám dodají denní dávku vitaminů C, E, B1, B2, B3, B6 a B12, dále kyselinu listovou, biotin, hořčík a CBD (nepsychotropní látka z konopí). Takové složení je ideální pro podporu mentální výkonnosti manažerů, studentů, řidičů, seniorů atd. Obsažené látky v synergickém působení povzbuzují efektivitu mozkové činnosti, posilují psychickou odolnost, snižují míru únavy a vyčerpání. Ke zlepšení koncentrace přispívají tím, že podporují krevní oběh v mozku.

Doplňky jsou právě jen doplňky

S doplňky stravy na zlepšení paměti je to stejné jako s doplňky na snížení hmotnosti. Samy o sobě nestačí, je potřeba udělat změny v životním stylu. Mozek procvičujeme například učením se cizím jazykům nebo hraním na hudební nástroj, u starších ročníků je vhodným mozkovým tréninkem luštění křížovek, učení se nazpaměť receptům, telefonním číslům a podobně,“ vysvětluje Ing. Marta Rašková ze společnosti Biovita Group, která vlastní značku Dr.CBD, a dodává: „Mezi faktory ovlivňující nástup Alzheimerovy choroby patří i sedavý způsob života. Fyzická aktivita nemusí být ani náročná, ale pro udržení fyzické a psychické kondice je nezbytná. Nechejte auto doma a zvyšte objem denní chůze. Budete příjemně překvapeni, jak se vám tělo odmění.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.