Sociální sítě
Nahoru
reklama

Klara Rott pro hosty hotelu Andaz

Proslulý řetězec Hyatt otevřel v Praze nový lifestylový hotel Andaz, jehož design je inspirován mýty a legendami české historie. Vybavení všech koupelen tvoří kosmetika české značky Klara Rott. V suterénu hotelu se také nachází Klara Rott The Spa s nabídkou exkluzivních obličejových a tělových rituálů, sauny, páry a posilovny.

Hotel Andaz Prague sídlí v centru Prahy na Senovážném náměstí. Celý koncept včetně vybavení pokojů je podřízen historii Prahy, jejím mýtům a legendám.

Významný úspěch pro mladou značku

Klara Rott uspěla v konkurenci se svou kompletní hotelovou řadou obsahující sprchový gel, tělové mléko, šampon, kondicionér, tuhé mýdlo a sůl do koupele. Všechny produkty jsou bezvodé, tekutou složku v nich tvoří pouze bio hydroláty vlastní výroby. České tradici odpovídají zvolené vůně levandule a rozmarýnu.

Hostům je k dispozici kosmetika české značky Klara Rott, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2020.

Originální spa

Hotel obsadil nádherné prostory dlouho opuštěného Cukrovarnického paláce, neobarokní perly našeho hlavního města. Klara Rott v něm vybudovala wellness zařízení s unikátním konceptem. O náročné klienty se zde starají špičkoví profesionálové pracující výhradně s Klárou navrženými produkty od masážních olejů přes bylinné měšce až po vonné svíčky.

Luxusní Klara Rott The Spa slouží nejen hotelovým hostům,vítán je zde každý. A vysoce kvalitní kosmetiku lze běžně zakoupit v e-shopu klararott.cz.

„Nabídka je široká, zákazník si podle účinků na tělo, pleť a mysl vybírá, čím chce být ošetřen,“ dodává Klára Rott, zakladatelka terpve dva roky staré značky.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.