Sociální sítě
Nahoru
reklama

Letní péče o pleť s kosmetikou plnou kozího mléka

Všichni se těšíme na slunečné dny u vody, naše pleť však během nich dostává pořádně zabrat. Chraňte ji a nezapomeňte, že škodlivým účinkům je vystavena, i když slunce přímo nesvítí. Česká společnost Kosmetika Capri vyvinula dva nové produkty s biologickou ochranou proti UVA a UVB záření bez přítomnosti chemických a fyzikálních filtrů, takkže nezatěžují pokožku ani přírodu.

Matující denní krém La Chèvre

Uklidňuje, hydratuje a upravuje mikrobiom pokožky. Při pravidelném používání upravuje mazotok, pleť je potom matnější a jemnější.

Matující denní krém, La Chèvre, 50 g/410 Kč, kosmetikacapri.cz

Krém je lehký a nezanechává mastný film, což je v létě ideální. Obsahuje deriváty olivového oleje bohaté na minerály a vitaminy A a E. Ty stimulují činnost buněk produkujících kolagen a elastin. Další složkou je tuk z kozího mléka, který je též zdrojem přírodního vitaminu A, vyživuje pokožku, zvláčňuje ji a zjemňuje. Syrovátka z kozího mléka působí příznivě na rovnováhu a hydrataci, bioaktivní extrakty z mořských řas ji chrání před ztrátou kolagenu a elastinu, a stimulují metabolismus kožních buněk.

Výživný noční krém, La Chèvre, 50 g/410 Kč, kosmetikacapri.cz

Výživný noční krém La Chèvre

Vhodně doplňuje ochrannou kožní bariéru a pomáhá obnovit rovnováhy pleti, která je předpokladem k tomu, aby pokožka byla zdravá a vypadala dobře. Stejně jako matující denní krém obsahuje tato novinka kozí syrovátku a kozí máslo, které pokožce dodává přírodní vitamin A, vyživuje ji, zvláčňuje a zjemňuje. Derivát vitaminu E zanechává pokožku jemnou a hebkou, derivát vitaminu A ji chrání před předčasným stárnutím.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.