Sociální sítě
Nahoru
reklama

Luxusní péče už není jen pro smetánku

Posledních pár let zažívá český kosmetický průmysl bouřlivý rozvoj. Vzniká mnoho nových značek, které jsou sice malé a proto méně znamé, ale dokáží vyrobit kvalitu srovnatelnou třeba s francouzskou kosmetikou střední třídy. Příkladem je značka Feelo specializující se na „jedlou“, tedy z jedlých surovin vyrobenou kosmetiku. Ta nyní představuje pleťový krém s opunciovým a arganovým olejem, který uspokojí i náročného spotřebitele.

Plody opuncie jsou jedlé, chutnají podobně jako dračí ovoce a v Mexiku jsou oblíbenou přísadou do jogurtu.

Ke spokojenosti stačí tak málo…

Sklenička z tmavého skla ukrývá sofistikovanou kombinaci přírodních olejů, másel a extraktů našlehanou do příjemně voňavého zázraku, který sjednocuje barvu pleti, minimalizuje vrásky, jizvy a pigmentové skvrny. Pleť je po něm sametově hebká.

Hned po nanesení krému cítíte, jak rychle taje a vstřebává se do pokožky, jak se stává její součástí. Pracujete s vysoce koncentrovaným produktem, na jedno ošetření vám proto stačí opravdu jen malé množství.

Pleťový krém s opuncií pro jemnou a citlivou pleť, Feelo, 30 ml/450 Kč, feelo.cz

Pro krásu i pro zdraví

Základ tvoří bambucké máslo a kokosový olej, zvýšenou hydrataci zajišťuje olej z hroznových jader, výtažek z grepových jader zase působí jako silné přírodní antibiotikum a je tedy výbornou prevencí vzniku celé řady kožních problémů. Směs je dále doplněna vzácnějšími oleji, jako je opunciový a arganový. Ty dokáží s pletí doslova kouzlit. Pro své omlazující schopnosti je opunciový olej nazýván elixírem mládí, arganovému oleji v jeho rodném Maroku přezdívají tekuté zlato.

Krém je určen k denní péči o jemnou, citlivou, zralou a unavenou pleť. Pomůže také pokožce suché a vrásčité, která vypadá jako bez života.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.