Sociální sítě
Nahoru
reklama

Podzimní očista pokožky

Nastává čas dlouhých, bylinkami provoněných koupelí, které uleví napjatým svalům a občerství přepracovanou mysl. Do rovnováhy potřebuje uvést i naše pokožka, kterou jsme v létě zatěžovali opalovacími přípravky a přiznejme si, že v honbě za zážitky někdy i trochu zanedbávali. S nápravou pomůže levandulový scrub s Epsomskou solí od české značky Candy Soap.

Návrat k vláčné a hebké pleti

Scrub je vyroben pouze z přírodních látek. Obsahuje ušlechtilé bambucké máslo, mandlový olej a med v tak bohatém množství, že po jeho použití se už nemusíte mazat krémem. Stačí důkladně promasírovat celé tělo a pak krátce opláchnout. Jen pozor na to, že vana může být všemi těmi oleji trochu kluzká.

Pokud máte za sebou náročný den, nešetřete a přidejte hrst scrubu i do lázně, Epsomská sůl se v ní rychle rozpustí a prohloubí relaxační účinek. Jemná vůně levandulových květů a pohled na oživenou, krásně vláčnou a jako samet hebkou pokožku vám zaručeně zvedne náladu. Radost a povznášející zážitek z očistného rituálu jsou nakonec hlavními důvody, proč o sebe pečujeme.

Zklidňující scrub levandulový, Candy Soap, 200 g/199 Kč, candysoap.cz

Odkud pochází Epsomská sůl

První naleziště bylo objeveno v 17. století v jihovýchodní Anglii, v hrabství Surrey, v městě Epsom. Časem se tento zvláštní druh soli stal nepostradatelnou surovinou pro kosmetický průmysl, obsahuje totiž důležité minerály jako hořčík a sírany, které se snadno vstřebávají do kůže. Epsomská sůl pročišťuje pokožku, zbavuje ji toxinů, uvolňuje ucpané póry a při pravidelném používání také redukuje projevy celulitidy.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.