Sociální sítě
Nahoru

Inspirativní tvůrkyně Lakwena navrhla limitovanou edici láhve ginu Beefeater London Dry

Beefeater, nejoceňovanější gin na světě, se spojil s londýnskou umělkyní Lakwenou, která je známá tím, že rozsvěcuje městské scenérie zářivými barvami a povznášejícími poselstvími s jedinečnou pulsující energií.

Tato unikátní spolupráce odráží multikulturní a mnohostranný charakter Londýna, který je domovem ginu Beefeater. Její kontrastní barevné palety a pozitivní afirmace proměňují šedivý beton a cihly v nositele optimistické energie a elánu.

Autorka, známá velkoformátovými nástěnnými malbami napříč britským hlavním městem, stojí za odvážnou limitovanou edicí ginu Beefeater x Lakwena Limited Edition opatřenou zářivou etiketou v jejím charakteristickém uměleckém stylu, jež vyvolává radostné pocity. Láhev se smělou kombinací výrazných odstínů a dynamickým designem okamžitě upoutá pozornost a vystupuje tak z řady každé barové police.

U příležitosti uvedení láhve Lakwena vymyslela také tři pozitivní motta šířená na sociálních sítích a vypovídající o tom, co činí Londýn tak úžasnou multikulturní metropolí. Slogany jsou navrženy tak, aby vyjadřovaly některé z klíčových hodnot formující „The Spirit of London“, tedy ducha Londýna:

We Mix and Blend – Londýn představuje směsici lidí, kultur, památek, zvuků a chutí. Toto heslo vystihuje, co se stane, když se propojí dobré věci, stejně jako ve skvělém ginovém koktejlu.

We Work and Play – Londýn je městem nekonečných příležitostí a lidé z celého světa se do něj stěhují za prací, plněním snů a rovněž za zábavou. Motto reflektuje energii metropole, ve které Londýňané tvrdě pracují, aby se mohli následně pořádně uvolnit a pobavit.

We Move and Shake – V Londýně platí za jedinou konstantu změna. Během své dlouhé historie bylo město několikrát přestavěno, přesto vždy zůstalo nezdolné, neboť jeho obyvatelé jsou adaptabilní a flexibilní.

Celosvětová ředitelka značky Beefeater Murielle Dessenis poznamenává: „Lakwena vzala svět umění útokem. Jako značka ginu zrozená v srdci Londýna jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s milovnicí metropole na oživení jejího jedinečného ducha. Víme, že naši zákazníci milují jména, která vynikají a nabízejí dosud neviděné. Touží po autenticitě, originalitě a očekávají, že značky a tvůrci obsahu budou sdílet jejich hodnoty a nabízet kulturní obohacení. Odvážná tvorba Lakweny koncentruje pozitivní myšlení, optimismus a obnovuje naši lásku k životu ve velkoměstě. Doufáme, že prostřednictvím našeho partnerství se budeme moci podělit o její energií s celým světem!“

Nová limitovaná láhev Beefeater x Lakwena je k dostání o objemu 70 cl. Uvedení na trh doplňuje velkoplošná nástěnná malba oslavující ducha Londýna, kterou Lakwena speciálně vytvořila pro destilérku Beefeater Distillery stojící v srdci britského hlavního města.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.