Sociální sítě
Nahoru

Candy Soap to letos zabalí za vás

Česká značka přírodní ručně vyráběné kosmetiky Candy Soap už má všechno připravené a vaši vánoční objednávku vyřídí ještě 18. prosince.

Voňavá dárková sada

Závěsná vůně do šatníku, komody s ložním prádlem nebo třeba do auta (místo klasického stromečku) je vyrobena z parafínového vosku, kousků ovoce a koření. Tuto sadu tvoří vůně svátečního jablečného závinu a višňový balzám na rty s jojobovým olejem. Vy nemusíte dělat nic, dárková krabička je převázaná jutovým provázkem se jmenovkou, kterou stačí pouze nadepsat a hotovo.

Dárková sada voňavá, Candy Soap, 240 Kč, candysoap.cz

Na zdraví

Sojové svíčky neobsahují karcinogenní látky, takže ať už se rozhodnete pro sladkou, teplou vůni cappuccina, čerstvých jahod, levandulových makronek, nebo horkého zimního čaje, nemusíte mít obavy, jsou 100% přírodní a neškodné. Všechny jsou vyrobeny ručně, vydrží hořet asi 40 hodin, a když pak obdarovaný ze dna odlepí bavlněný knot, získá hezkou skleničku.

Sojová svíčka Cappuccino N° 2, 390 Kč, candysoap.cz

Do aromalampy nebo jen tak do šuplíku

Sada šesti ručně vyrobených sójových vosků je zabalena v přírodní papírové krabici a převázaná lněným knotem. Pod ním je přichycena elegantní dárková kartička, na kterou můžete napsat své vánoční přání.

Vosky mají podobu tabulkové čokolády, stačí kousek odlomit, položit na aromalampu a za chvíli se prostorem začne linout líbezná přírodní vůně. Zaschlý vosk se z aromalampy odstraňuje lžicí, zbytek stačí otřít papírovým ubrouskem. Vosk lze také použít k osvěžení šatníku, botníku a zásuvek. V takovém případě je lepší ponechat tabulku zabalenou.

Dárková sada šesti vosků do aromalampy, 6 x 55 g/413 Kč, candysoap.cz

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.