Sociální sítě
Nahoru

S Bulgari je čas klenotem

Oslnivé, fascinující, plné radosti…Ikonické! Čas plyne v rytmu značky Bulgari. Hodinky od římského klenotnického domu jsou zároveň i šperkem, který Vás provází v těch nejvzácnějších životních okamžicích. Ikonický design a převratné technologie jednoznačně ukazují, že „Čas je klenotem“.

Úžasné kreace Bulgari vítají začátek roku zářivými drahými kameny a novými variacemi, které zajímavě rozvíjí tradiční DNA oblíbené značky. Jsou pestré a geometrické, opravdu skvostně ztělesňují výrazný italský styl. Kreativní vize značky Bulgari se od počátku neustále rozvíjí, jak živě ukazují archivní kousky. Jedinečný klenotnický a hodinářský dům znovu oživuje nadčasové výtvory, nesoucí estetické kódy, které se v průběhu let staly ikonou.

Díky pestrým a svěžím hodinkám Divas’ Dream ožívá „La Dolce Vita“ a ubíhající minuty se proměňují v nezapomenutelné okamžiky. Bulgari oslavuje italské umění života a honosnost Zlatého věku Říma. Klenotnický dům je dokonalým „Mistrem barev“, drahými kameny osazené okvětní lístky hodinek Divas’ Dream jako by se chvěly ve vánku. Linie Bulgari Divas’ Dream oslavuje římské umění života, které překypuje barvami i emocemi. Skvostné, extrovertní a opulentní ego této kolekce vyzařuje svěží a hravý styl.

V 50. letech minulého století si klenotnický dům oblíbil brus kabošonu a drahé kameny v jasných barvách. Drahé kameny v duhové paletě barev hlásají, že pro značku Bulgari „Čas je klenot“. Mistři řemesla se při své tvorbě nechali inspirovat Zlatou érou Říma a vějířovitým tvarem jinanového listu, jež zdobí mozaiky na podlaze římských Caracallových lázní. Umění šperkařství a hodinářství se spojují v tomto motivu, který je designovou ikonou a platformou mimořádné kreativity. Úžasný styl hodinek Divas’ Dream neztrácí nic na svém kouzle a znovu oslavuje Bulgari jako „Mistra barev“.

Šperky Bulgari z 80. a 90. let minulého století, jako jsou brože a náhrdelníky, předvádí netradiční řemeslné zpracování. Za jejich aurou plnou opulence a hravosti se skrývají sofistikované kombinace tvarů a odstínů v promyšlených proporcích a velikostech. O něco později, v roce 1991, klenotnický dům znovu předvádí svou virtuozitu, tentokrát v podobě úžasných motivů, osazených drahými kameny. Zdobí například náušnice Naturalia.Stejné mistrovství tvarování drahých kamenů definuje i nové kreace Divas’ Dream .

S pohybem zápěstí se skvostné, pohyblivé okvětní lístky komíhají kolem perleťového číselníku hodinek Divas’ Dream. Jejich tvar připomíná jinanový list, symbolizující spojení protikladů. U tohoto modelu Bulgari kombinuje působivé kouzlo drahých kamenů s pohyblivými liniemi okvětních lístků ve tvaru vějíře. Hodinky Divas’ Dream zdobí kameny v zářivých barvách: topazy, tanzanity, ametysty, turmalíny, rubíny a diamanty.

První model pracuje s modrými odstíny, druhý s jemnou lila barvou. Základna okvětních lístků je vyrobena z leštěného růžového zlata v kombinaci s třpytivými diamanty. Třetí model zdobí diamantový motiv v pavé osazení v kombinaci s 8 temně rudými rubíny – tato barva je v asijské kultuře během oslav Čínského nového roku symbolem štěstí a prosperity. Každý z nových modelů Divas’ Dream je opatřen dokonale sladěným řemínkem, korunujícím jemný a elegantní design, který je ztělesněním DNA značky Bulgari.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.