Sociální sítě
Nahoru

Babický novým ambasadorem C5 X

Značka Citroën loni obnovila svou vlajkovou lodí, vozem C5 X, segment velkých cestovních vozů, a přišla tak s originálním automobilem spojujícím hatchback, kombi a SUV. Nový Citroën C5 X Plug-In Hybrid vyjadřuje silnou osobnost, energii, preciznost a sportovního ducha a právě tyto vlastnosti patří také k profesionálnímu golfistovi Alanu Babickému. I proto vzniklo partnerství, jehož podstatou je spojit image golfového prostředí se značkou Citroën a zejména s modelem Citroën C5 X.

Alan Babický založil organizaci věnující se propagaci a výuce golfu. Sbíral úspěchy jako hráč a posléze i jako trenér a hráčský agent. Mezi jeho žáky byla spousta známých osobností. Spoluorganizoval přes dvě stovky golfových turnajů a věnuje se k tomu také překladu odborných golfových knih. Sport gentlemanů komentuje i v televizi. Alan si převzal nový vůz ve specifikaci C5 X SHINE PACK PLUG-IN HYBRID 225 ë-EAT8.

Jízdní vlastnosti jsou opravdu skvělé a ve výbavě je snad všechno, o čem jsem kdy slyšel. Od vyhřívaného volantu až po otevírání kufru nohou… Najezdím desetitisíce kilometrů ročně, a tak oceňuji všechny možné asistenční služby pro znavené řidiče a další vychytávky, nicméně u mě vítězí masážní provzdušněné sedačky s několika programy pro unavená záda. Do tohoto pohodlného a prostorného vozu se vejdou mé 3 děti a všechny jejich golfové a tenisové bagy. A je to první auto po dlouhé době, kam se do kufru vejde můj golfový bag i v travel coveru. Plug in Hybrid je budoucnost přepravy, která s sebou navíc přináší úlevy parkování v Praze, což je velká výhoda… Prostě pro sportovně laděného tátu velké rodiny se jedná o naprosto ideální auto,“ okomentoval svůj výběr Babický.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.