Sociální sítě
Nahoru

Originální dekorace od Candy Soap

Česká značka Candy Soap se věnuje ruční výrobě mýdel a pečující kosmetiky v malých objemech, ale ve vysoké kvalitě. Letos přichází s novinkou, stylovými vajíčky ze sojového vosku. Jsou tak krásná, že vám možná přijde škoda je zapálit, a místo toho je použijete třeba do výzdoby velikonočně prostřeného stolu. Mezi svěžími narcisy, tulipány a kočičkami se budou vyjímat.

Bez parfemace a škodlivých látek

Jemně krémové svíčky jsou odlévány ručně, a výhodou sojového vosku je, že do ovzduší neuvolňuje zdraví škodlivé látky, jako je tomu u parafinu. Vajíčko s bavlněným knotem vydrží hořet asi 9 hodin.

Dejte je do skla

Při hoření může vosk stékat, bezpečnější proto bude, když svíčku vložíte do skleničky od jiné svíčky, například z IKEA, kde jsme si všichni aspoň jednu koupili. Zachycený vosk se bude nadále tavit, čímž se prodlouží doba hoření.

Sojová svíčka Vajíčko, Candy Soap, výška 5,4 cm, 50 g/85 Kč, candysoap.cz

Sojová svíčka Vajíčko – síť, Candy Soap, výška 6,2 cm, 80 g/90 Kč, candysoap.cz

Sojová svíčka Vajíčko – šipky, Candy Soap, výška 6,5 cm, 90 g/95 Kč, candysoap.cz

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.