Sociální sítě
Nahoru

Montblanc rozšiřuje kolekci kožených doplňků Extreme 3.0

Aktualizovaná kolekce Montblanc Extreme 3.0, která byla navržena a uvedena v červenci 2022 tak, aby odolala nárokům každodenního nošení a vyvážila funkčnost s elegantním, moderním stylem, se odklání od původní černé a britské zelené barvy a přináší další dva odstíny: výraznou modrou a moderní šedou. Nové barvy také doprovázejí tři nové dynamické tvary: Compact Envelope bag, Mini Messenger bag a dvě verze kulatých pouzder Round Pouch.

Vedle těchto novinek jsou v modré a šedé barvě v nabídce i klasické kousky z původní kolekce Montblanc Extreme 3.0, včetně batohu, tenkého pouzdra na dokumenty a také sortimentu náramků, peněženek, mini pouzder a zápisníků. V dubnu letošního roku se k rozšířené kolekci připojí také chytré hodinky Montblanc Summit 3 s novým ciferníkem a koženým řemínkem v šedé barvě, který je kompatibilní se všemi generacemi chytrých hodinek Summit.

Kolekce Montblanc Extreme 3.0 je embosovaná charakteristickým koženým motivem, který čerpá inspiraci z ilustrací vytvořených Grete Grossovou, vedoucí oddělení reklamy Montblanc, která ve 20. letech minulého století hluboce ovlivnila vizuální jazyk Montblanc.

Racionální, geometrické a pragmatické vizuály byly přímo spjaty s tehdejším stylem Bauhaus. Pro kolekci Montblanc Extreme 3.0 byl tento motiv zvětšen ve dvou různých měřítkách – ve větším zpracování pro tašky a v menším pro drobné doplňky a řemínek chytrých hodinek Montblanc Summit 3.

Pro podtržení nových barev a doplnění kolekce o fascinující technický detail byla původní zapínací spona M LOCK 4810 přepracována a vyvedena v průhledném plexiskle, které odhaluje vnitřní mechanismus zámku. Spona M LOCK 4810, inspirovaná v horolezectví, rozhodně stojí za pozornost: je vybavena speciálním mechanismem, který zaručuje bezpečné uzavření, ale stejně snadno ji lze v případě potřeby rychle otevřít.

Kolekce Montblanc Extreme 3.0 zahrnuje doplňky různých tvarů a velikostí, které maximálně vyhovují životnímu stylu těch, pro které každý den není rutinou, ale dobrodružstvím, ať už v práci nebo při zábavě. Kompaktní tvary kolekce také sledují nejnovější trend připojování malých doplňků k větším taškám: malé doplňky jsou vybaveny kroužky, které lze k taškám připevnit pomocí háčků, což umožňuje svému nositeli vytvářet nové kontrasty objemů a barev s mnoha možnostmi přizpůsobení.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.