Sociální sítě
Nahoru

Velkolepé poháry na Staroměstském náměstí

Zmrzlinové poháry až oči přecházejí. Řeč je o dezertní nabídce restaurace U Prince s přímým výhledem na dechberoucí Orloj. Kromě ručně dělaných výběrových dortů nabídka obsahuje velkolepé poháry, které jsou chuťově skvostné a vizuálně nápadité.

Pokud dostanete chuť na řemeslnou zmrzlinu vysoké kvality v tematicky známých provedeních, pak jistě zamiřte sem. „Jsem pyšný na naše dezerty a zmrzlinu taktéž. Děláme vše z těch nejkvalitnějších surovin a jednotlivé produkty dotahujeme k dokonalosti. Poháry jsme zvolili ve známých chutích, aby byly na první pohled zařaditelné. Nehrozí poté žádné zklamání ba naopak. Osobně bych doporučil zmrzlinový pohár Bauer cake, který je inspirován signature dezertem Bauer. Z něho vznikla i zmrzlina, kterou jinde na světě neochutnáte,“ dodává šéfcukrář Vojtěch Řehák.

Kromě zmíněného jsou v pohárové nabídce likérem opojný Baileys, dětmi i dospělými milovaný Kinder, vášnivý Cherry a mladistvý Snickers. Dále fanoušci čokolády jistě zvolí Brownies a velmi oblíbený je pohár Oreo. V neposlední řadě je nejbarevnější Unicorn. Jak název napovídá, při pohledu na tento pohár se radostně rozehřeje i to nejchladnější srdce.

Staroměstské náměstí je ikonické a žádné jiné v celé Praze nenabízí tak mystickou atmosféru. Ve spojení s kvalitním zmrzlinovým pohárem velkých rozměrů lze označit restauraci U Prince za letní destinaci, kterou nesmí nikdo vynechat.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.