Sociální sítě
Nahoru

Rychlá multinabíječka

Kvalitních USB nabíječek je na trhu málo. Ještě menší počet je skutečně multifunkčních s více porty. Tento problém řeší nová nabíječka VARTA High Speed Charger. Zařízení si poradí nejen s telefony, tablety, ale také například ultrabooky a to díky nabíjení až 65 W skrze USB-C. Nabíječka disponuje třemi konektory.

Za 917 Kč je v nabídce na mall.cz

Základem je jeden USB-A s podporou až 30W nabíjení a 2x USB-C zvládající až 65 W. Nabíječka nabízí standard Power Delivery (USB-C) a Quick Charge 3.0 (USB-A) s tím, že pro první technologii (PD) je k dispozici až 65 W a Quick Charge (QC) zvládne max. 30 W. Pro nabíjení jsou k dispozici všechny tři konektory najednou.

Není tak problém pokrýt v jednom cyklu potřeby např. celé rodiny. V případě využití všech konektorů je k dispozici dohromady max. 65 W pro sdílené nabíjení. VARTA High Speed Charger využívá technologii GaN (Gallium Nitrid), která umožňuje dosáhnout velkého výkonu při zachování malých rozměrů. S délkou 10,8 cm a šířkou 3,45 cm je menší jak většina nabíječek mobilních telefonů a přesto dokáže „nasytit“ i ultrabook. Zařízení se tak stává ideálním řešením nejen na doma, ale také na cesty, kde pokryje potřebu několika nabíječek.

Více z rubriky Tech

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.