Sociální sítě
Nahoru

Rychlý konec trápení

Bohužel, mnohým z nás nestačí jen projít pubertou. Akné a problémy s mastnou pletí se nám nevyhýbají ani v dospělém věku. Léčbu předepsanou dermatologem podpoří a urychlí produkty Candy Soap, značky české přírodní kosmetiky vyráběné v malých objemech a proto vždy čerstvé, účinné.

Pro pravidelné ranní a večerní čištění pleti zvolte přírodní obličejové mýdlo s velkým podílem aktivního uhlí, které dokonale pohlcuje přebytečný kožní maz, toxiny a nečistoty. Je velmi šetrné, neutrální a nedráždivé, přispívá k redukci pupínků, akné a pomáhá stahovat rozšířené póry.

Černé zlato, Candy Soap, 100 g/165 Kč, candysoap.cz

Potřebnou obnovu pleti, její hebkost a vláčnost zajišťuje kombinace medu, kokosového a ricinového oleje. Ricinový olej také významně urychluje hojení drobných jizviček a zesvětluje pigmentové skvrny. Ve složení najdeme též olivový olej bohatý na vitaminy a minerály, které zajišťují efektivní hospodaření pokožky s vodou. Uklidňující čajová vůně působí pozitivně na psychiku a líbezně provoní celou koupelnu.

Bahno z Mrtvého moře, Candy Soap, 100 g/165 Kč, candysoap.cz

O mastnou pleť vyznačující se tvorbou nepříjemných koupajícíh se šupinek pečujte mýdlem s 12,5% obsahem bahna z Mrtvého moře. Mezi 20 minerálů, z nichž polovinu v jiném moři nebo oceánu nenajdete, patří například hořčík, vápník, draslík, bromidy a sírany, které pokožku šetrně čistí a viditelně vyhlazují její povrch. Také vyrovnávají produkci kožního mazu a působí preventivně proti vzniku zánětů. Dalšími složkami tohoto bohatě pěnivého mýdla tvoří vybrané oleje v bio kvalitě: olivový, kokosový a slunečnicový. Čistá vůně ylang-ylang má antidepresivní účinky a pomáhá při nespavosti.

Regenerační tělové mléko Hřebíček, Candy Soap, 200 ml/270 Kč, candysoap.cz

K péči o celé tělo včetně obličeje se výborně hodí regenerační tělové mléko s hřebíčkem a vitaminem E, který poskytuje správnou výživu namáhané a podrážděné pleti. Díky vysokému obsahu avokádového a bambuckého másla bude i krásně jemná a příjemná na dotek. Mléko se po aplikaci rychle vstřebává a nezanechává mastné skvrny, proto jej můžete bez obav použít ráno před odchodem do práce, ale i kdykoliv během dne, ať v kanceláři, nebo na cestách. Hřebíček má výrazné antiseptické účinky, proto ho často nacházíme v produktech ústní hygieny. Pomáhá hojit drobné ranky, zabraňuje vzniku zánětů a jeho jemná, dlouhotrvající vůně občerstvuje smysly.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.