Sociální sítě
Nahoru

Jilská Palace Hall: Nový prostor na Starém Městě

Prostory vyvolávající emoce se právě otevřely v samém srdci historické Prahy. Jilská ulice se rozprostírá mezi Staroměstským náměstím a Karlovým mostem. Právě zde se nachází nové promyšlené místo s kongresovým sálem, částí pro menší akce, občerstvovacím koutem a vlastním barem. Vítejte v Jilská Palace Hall.

Výjimečný prostor v historické budově s elegantním nábytkem a puncem luxusu vyvolá pozitivní emoce u každého z přítomných. Komfortní umístění s kapacitou až 150 osob a nejmodernějším technickým vybavením, nabízí příjemné prostředí především pro pořádání školení, menších konferencí, workshopů, důležitých životních událostí, ale třeba i online konferencí.

Jilská Palace Hall je součástí historických budov, kde se vyskytuje mimo jiné oblíbená restaurace Deer či vyhlášený butikový hotel Iron Gate. Právě zde je možné účastníky akcí ubytovat v krásných a tematických pokojích. Samozřejmě konferenční prostory disponují samostatným vchodem, který zaručuje bezproblémový průběh každé události.

Konference zde získávají nový rozměr, díky prvotřídnímu vybavení, zázemí vyhlášené restaurace a strategické poloze. Firemní večírky v exkluzivní lokaci stojí za pozornost, jelikož procházka po historickém centru, posezení nad dobrým jídlem a poté možnost přespání je ideální kombinací.

Kdo by nechtěl slavit s kolegy jen pár kroků od pražského Orloje. Svatební veselí v Jilské také nemá chybu. Historie a velkolepost sálá z prostor i samotného místa. Exkluzivní svatba s nádechem úctyhodné historie a současně novodobého luxusu dává manželství nevídaný nádech neobyčejnosti.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.