Sociální sítě
Nahoru

Baron Hildprandt má třešňový přírůstek

Značka Baron Hildprandt je známá výrobou českých pálenek a ovocných specialit. Ochutnejte její třešňovou novinku Baron Hildprandt Ze zralých třešní a zakončete letní sezonu s grácií.

Novinka Baron Hildprandt Ze zralých třešní je k zakoupení na www.1er.cz za cenu 715 Kč.

Třešně jsou synonymem léta. Kdo by je nemiloval, ať už v bublanině, nebo jen tak, čerstvě utržené. A když se převedou do tekuté podoby unikátního destilátu Baron Hildprandt Ze zralých třešní, snad nikdo nemůže této novince odolat. Nový přírůstek v portfoliu Zámecké palírny a pivovaru Blatná staví na jemnosti třešní a jejich bohaté chuťové paletě a jako vždy garantuje nejvyšší kvalitu.

Baron Hildprandt Ze zralých třešní odráží vynikající dovednosti mistra destilatéra Václava Šitnera. Tato ovocná specialita je vyrobena z třešní vypěstovaných v jižních Čechách, kde zrají na slunci až do té správné chvíle největší šťavnatosti a plnosti. A právě díky nim může vzniknout jedinečný blend se 40 % alkoholu. Chuťově je třešňová novinka Baron Hildprandt šťavnatá a ovocitá a tak jako samotné třešně i tato specialita chutná jako léto.

Tvrdá práce se vyplatila a výrobní proces nezklamal. Klíčovou surovinou pro Baron Hildprandt Ze zralých třešní jsou sušené macerované třešně, které byly naložené do 62% destilátu. Kombinací takto vzniklého extraktu, 1 rok stařeného destilátu a vody z vlastních studní je dosaženo unikátního blendu, který se ještě po dobu 2–3 měsíců dostařuje v sudech z českého dubu.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.