Sociální sítě
Nahoru

World Seafood Festival v srdci Prahy

Hotel The Mozart Prague představuje třídenní World Seafood Festival, který se koná od 22. do 24. září 2023 na historickém nádvoří hotelu. Tato událost vyzývá k objevování rozmanitých chutí mořských plodů ze všech koutů světa, a nabízí návštěvníkům autentický zážitek plný delikates, hudby a jedinečné atmosféry. Ideální příležitost pro všechny milovníky mořských lahůdek i ty, kteří chtějí objevit nové kulinářské poklady moře.

World Seafood Festival zve na kulinářské dobrodružství plné nezapomenutelných chutí z různých koutů světa. Začněte v luxusním stylu s Caviar Clubem, který si přichystal čerstvý kaviár a ústřice. Poté se můžete ponořit do bohatých chutí u stánku Food Republic, kde na vás čekají lobster rolls (rolky naplněné svěžím masem z humra, mírně dochucené bylinkovou majonézu) nebo specialita mussel chowder (speciální hustá mušlová polévka se smetanou). Ve stylu holandské tradice nebudou chybět ani tradiční slávky, zatímco u francouzského stánku vás Yves Baldy, zakladatel Oysterman, seznámí s vybranými mořskými specialitami. Nepřehlédnutelný bude také stánek se španělskými delikatesami, kde si můžete pochutnat na ikonické paelle a skvělých naturálních vínech.

A samozřejmě si nenechte ujít exkluzivní menu hotelu The Mozart Prague, kde vás čekají delikatesy jako hluboce smažené kalamáry s citronem a koriandrem, kokosové masala curry s krevetami s naan chlebem a oblíbený asijský dezert mango sticky rice s karamelem.

Přijďte a dopřejte si výběr toho nejlepšího z mořských plodů, doplněným vybranými nápoji v čele s exkluzivním šampaňským Taittinger. Pro rodiny s dětmi je navíc připraven dětský koutek, kde si vaše děti v bezpečném prostředí užijí spoustu zábavy, zatímco vy budete moci v klidu ochutnávat mořské speciality.

Živá hudební vystoupení, která budou součástí po celou dobu festivalu, vtisknou akci nezapomenutelnou atmosféru, evokující veselou a pulsující náladu přímořských letovisek. Přijďte a nechte se unést atmosférou, kde mořské plody tančí v rytmu městské elegance.

World Seafood Festival se bude konat v následujících časech: v pátek od 15:00 do 22:00 hod., v sobotu od 12:00 do 22:00 hod. a v neděli od 12:00 do 18:00 hodin. Cena vstupného činí 200 Kč (formou voucheru, který využijete na konzumaci u stánku The Mozart).

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.