Sociální sítě
Nahoru

Interhotel Ambassador Zlatá husa vítá hosty secesní atmosférou

Dvě krásné budovy Interhotelu Ambassador Zlatá husa *****, které jsou prodchnuté zdobným duchem secese, skýtají jedinečnou možnost ubytování v nejužším centru Prahy. Své hosty hýčkají nejen pohodlným ubytováním a nadstandartními službami, ale též znamenitými podmínkami pro konání konferencí a společenských akcí v okouzlujícím Kongresovém sále.

V srdci historie i současnosti

Václavské náměstí je již desítky let živoucím centrem historické i soudobé Prahy. Připomíná podlouhlý výstavní bulvár, kde se snaží najít prestižní adresu přední instituce, obchody a banky. Je ale také místem odpočinku a setkávání. Zvláště ve své spodní části, která se proměnila v rozlehlou pěší zónu. Právě zde sídlí Interhotel Ambassador Zlatá husa.

Dvě dámy, jedna duše

Pětihvězdičkový areál jedinečného ubytování v centru „stověžaté matičky“, jak se někdy hlavnímu městu České republiky říká, sestává ze dvou budov kdysi samostatných a vyhlášených pražských hotelů. Oba vítají své hosty už víc než 100 let a oba se mohou pochlubit dobovou, citlivě zrenovovanou secesní výzdobou. Ke spojení budov došlo v roce 1964, čímž vznikl celek, jenž může v současnosti nabídnout ubytování v až 162 klimatizovaných pokojích.

Pohodlí a klid v centru dění

Stylový interiér interhotelu se promítá i do jednotlivých prostorných pokojů, mezi nimž se nachází 32 apartmánů a 37 pokojů s žádaným výhledem přímo na Václavské náměstí. Útulnou atmosféru místností dotváří chlouba hotelu – obnovený dochovaný slohový nábytek. Výjimečnost ubytování v centru Prahy podtrhují rovněž mramorové koupelny vybavené hydromasážní vanou, sprchovým koutem, fénem a kosmetickým zrcadlem.

Konference s puncem secese

Výraznou předností hotelu usazeného v historickém středu Prahy je skvostný secesní Kongresový sál s kapacitou až 500 osob. Tato výrazná architektonická ozdoba celého objektu je součástí velkoryse koncipovaného konferenčního centra, jež nabízí s dalšími secesními konferenčními místnostmi různých velikostí prostor pro 1100 návštěvníků. Ti se navíc mohou spolehnout na exklusivní cateringové služby na mezinárodní úrovni.

Gurmánské požitky

Vysokou úroveň péče o hosty v hotelu Ambassador Zlatá husa podtrhuje pestrá paleta kulinářského umění zdejších kuchařů. V současnosti mohou jejich dovednost okusit návštěvníci Lobby baru s exkluzivním výběrem z více než 150 různých vín a šampaňského. Lobby bar též potěší posezením u živého ohně, jež zpříjemňují tóny klavírní hudby či četba některé z knih cestovní knihovny s mnoha publikacemi v různých jazycích. Z bohatého menu si mohou vybírat i zájemci o návštěvu luxusní Francouzské restaurace, jejíž pronájem je třeba domluvit předem. Hotel se také chystá na slavnostní otevření zrekonstruované rozlehlé restaurace s českými specialitami pojmenované Plzeňská rychta.

Uvolnění podle thajské tradice

V komplexu hotelu se ukrývá rovněž Ambassador Thai & Wellness Club. Nabízí jak originální masáže prováděné thajskými profesionály, tak i širokou řadu relaxačních a wellness terapií. Vysoká úroveň všech procedur je doplněna oleji nejvyšší kvality pro všechny druhy pokožky.

Více z rubriky Hotely

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.