Sociální sítě
Nahoru

Bezstarostné svatby v hotelu Ambassadoru a hotelu Esplanade

Vzácný okamžik, kdy se dva lidé oddají společnému životu, má provázet radost a atmosféra slavnostního okamžiku. Právě takovou svatbu bez starostí a složitého zařizování dokážou pro své hosty vykouzlit v hotelu Ambassador Zlatá Husa v Praze a v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních.

Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních

Pár hotelů pro zamilované páry

Dva hotely v různých českých městech spojuje nejen vysoká kvalita služeb, bohatá historická zkušenost s ubytováním na úrovni, ale také mimořádná nabídka pro snoubence, kteří se rozhodnou stvrdit svůj svazek svatbou. Pro ně a pro jejich rodiny a přátele připravily hotely Ambassador Zlatá Husa a Esplanade Spa & Golf Resort výjimečné služby, úspěšně prověřené již mnohými spokojenými páry z Čech i celého světa a jejich hosty.

Ambassador Zlatá Husa v Praze

V Esplanade uspořádají i svatební obřad

V pětihvězdičkovém Esplanade Spa & Golf Resortu v Mariánských Lázních jsou pro budoucí oddané páry připraveny svatební služby na klíč. Kompletní servis zahrnuje dokonce svatební obřad. Hotel je situován na jednom ze svahů s překrásným výhledem na lázeňské město. Za předpokladu pěkného počasí je tedy možné říci si své „ano“ pod širým nebem v romanticky vyzdobeném svatebním altánku na terase hotelu. Zde se pak mohou odehrávat i další části svatebního dne. Výhled do širého okolí však nabízí také sál Goethe, který je svou vzdušností a zdobností pro svatby jako stvořený a v jehož interiéru nemají rozmary počasí šanci narušit příjemnou atmosféru.

Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních

Hostina pro všechny mlsné jazýčky

I když je svatební obřad hlavní událostí mimořádného dne pro zamilované páry, k svatbě patří i další pěkné chvíle svatebního dne. V hotelu Esplanade je vše připravené včas, včetně welcome drinku s lehkým občerstvením před obřadem. Přirozenou součástí slavnostního dne je velkolepá svatební hostina formou servírovaného menu nebo formou rautu pod dohledem hotelového šéfkuchaře, který má zkušenosti s uspokojením i těch nejnáročnějších chutí lázeňských hostů. Myšleno je rovněž na svatební dort s výslužkou.

Součástí nabídky speciálních služeb hotelu Esplanade je otevření Cocktail baru s míchanými nápoji a destiláty, příprava večerního občerstvení formou rautu či grilování, nebo hudební program s možností taneční zábavy a dalších vystoupení.

Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních

Aby byla svatba v Esplanade nezapomenutelná

Svatební okamžiky v hotelu může na přání budoucích novomanželů zachytit zkušený profesionální fotograf. Na jeho snímcích vyzní slavnostní nálada jedinečného dne, kterou dokáže stylově podpořit domluvená květinová výzdoba prostor. Stejně tak si může celá svatební společnost užít velkolepý venkovní ohňostroj.

Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních

Skvostné prostředí pro krásnou noc

Výhodou svatebních okamžiků připravených v hotelu Esplanade jsou jak nádherné prostory a jejich výzdoba, tak také dostatek místa na parkování vozů svatebčanů. To vše korunuje kvalitní ubytování v klidu lázeňské atmosféry. Prostorné luxusní dvojlůžkové pokoje nebo apartmány s dechberoucím výhledem na město Mariánské Lázně budou nezapomenutelnou slastí pro všechny hosty. Novomanželé pak mohou ocenit první svatební noc strávenou honosném Apartmá De Luxe. Pro všechny jsou připraveny služby hotelového SPA & WELLNESS centra a KOSMETICKÉHO & BEAUTY salonu.

Ambassador Zlatá Husa v Praze

Hotel Ambassador myslí na svatby i na jejich výročí

Na láskyplný vztah dvou milujících duší myslí rovněž hotel Ambassador Zlatá husa s neuvěřitelnou adresou přímo na Václavském náměstí. Svatební hostina, luxusní ubytování a třeba i svatební párty mohou být v centru Prahy dechberoucím zážitkem. Hotel však myslí na i na ty, kteří chtějí oslavit výročí svého soužití. Např. Romantický balíček potěší milující páry ubytováním na tři noci v luxusním pokoji s večeří pro dva za tónů klavírní hry a kromě dalšího též slevou na masáž měsíce v Ambassador Thai & Wellness Clubu. K přivítání je připraven welcome drink, květiny i láhev moravského vína na pokoji. A pokud se pár rozhodne takto slavit svůj vztah i se svými ratolestmi, děti do 6 let mají pobyt zdarma.

Ambassador Zlatá Husa v Praze

Více z rubriky Hotely

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.