Sociální sítě
Nahoru

DS Automobiles opět partnerem Pařížského Fashion Weeku

Společnost DS Automobiles přichází s exkluzivní flotilou modelů DS 7 E-TENSE a DS 9 E-TENSE s označením Paris Fashion Week®, které budou vozit novináře, influencery a tvůrce ulicemi Paříže, aby si užili stylovou jízdu s nulovými emisemi ve vozech vybavených systémem ChatGPT, který je součástí DS IRIS SYSTEM. Modely DS 7 a DS 9 vybavené plug-in hybridními motory E-TENSE ztělesňují dokonalou kombinaci francouzského luxusu a technologických inovací.

Program pařížského týdne módy začíná v úterý 16. ledna šesti dny věnovanými pánské konfekční módě pro sezónu podzim/zima 2024–2025, od pondělí 22. do čtvrtka 25. ledna bude následovat móda Haute Couture na období jaro/léto. Dámská móda pro sezónu podzim/zima 2024–2025 bude k vidění od pondělí 26. února do úterý 5. března.

Základem strategie společnosti DS Automobiles, která od roku 2019 nabízí 100% elektrifikovanou modelovou řadu, je elektrifikace. Každý model, od 100% elektrického modelu Nová DS 3 E-TENSE až po plug-in hybridní model DS 9 E-TENSE s výkonem 360 koní, svědčí o závazku značky k udržitelné mobilitě. Od roku 2024 budou všechny nové vozy DS Automobiles výhradně 100% elektrické, což ukazuje, jak se značka staví k energetické transformaci.

Propojení mezi DS Automobiles a světem módy je úzké. Jedinečné prvky, jako je perleťové prošívání, gilošování Clous de Paris nebo motiv hodinkového pásku Bracelet na sedadlech, v kreativních a inovativních designérských kruzích nesmírně rezonují.

Pro nejnovější ročník pařížského týdne módy si společnost DS Automobiles připravila několik překvapení, včetně vozu DS 9 v interferenčním odstínu, který se leskne jako krovky brouka.

Během těchto týdnů věnovaných módě bude DS Automobiles sledovat Paris Fashion Week na Instagramu @DS_automobiles, kde představí celou řadu stories věnovaných symbolickým pařížským místům, stylu a potěšení z cestování po Paříži ve vozech DS 7 a DS 9. Na první z nich se těšte 18. ledna.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.