Sociální sítě
Nahoru

Toyota Domanský otevřela nový showroom v Praze

Značka Toyota otevřela v dubnu v pražských Stodůlkách specializované centrum pro prodej firemním zákazníkům. Showroom společnosti Domanský na ploše 450 m² je umístěný v ulici Tlumačovská 1298.

Nové centrum nabízí moderní interiér v novém prodejním konceptu Toyota. V současnosti disponuje třemi servisními stáními uzpůsobenými k přijetí i velkých užitkových modelů. Další servisní místa se aktuálně budují v novém polyfunkčním objektu v sousedství, ve kterém se mimo klasických servisních prostor budou nacházet také tři plnohodnotné byty pro zaměstnance poprodejních služeb.

„Prodej vozů Toyota do firemních flotil je na vzestupu. Firmy již tvoří přes dvě třetiny našeho odbytu osobních a lehkých užitkových vozů v Česku, a proto si zaslouží specializovaný přístup,“ říká Radek Veselý, ředitel prodeje Toyota.

Toyota se v letošním roce zařadila mezi tři nejprodávanější značky na českém trhu. V současnosti prostřednictvím partnerů provozuje 34 prodejních a servisních míst po celé České republice a dvě specializovaná servisní místa.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.