Sociální sítě
Nahoru

Doma jako v salonu. Nechte se hýčkat novým Braun Skin i-expert

Představte si, že byste mohli mít hladkou pokožku bez námahy s návštěvami kosmetických salonů. Braun přináší revoluci v péči o tělo s Braun Skin i-expert, prvním IPL systémem na světě, který se učí a přizpůsobuje vaší pokožce pomocí umělé inteligence. Tento chytrý IPL epilátor poskytuje personalizované ošetření a zajišťuje, že se rychleji a efektivněji dostanete k požadovaným výsledkům.

Jak funguje IPL epilace

Intenzivní pulzní světlo (IPL) je osvědčená metoda, která zasahuje melanin ve folikulech chloupků, a přerušuje tak cyklus jejich růstu, což vede k postupnému a dlouhotrvajícímu snížení počtu rostoucích chloupků. IPL epilátor Braun Skin i-expert je navíc vybaven inteligentními senzory, které automaticky upravují intenzitu světla podle odstínu vaší pleti, čímž zaručují nejen efektivitu, ale i maximální bezpečnost.

Snadné použití IPL epilátoru a dlouhotrvající výsledky

S Braun Skin i-expert si můžete v pohodlí vašeho domova užívat výsledků, které by jinak vyžadovaly pravidelné návštěvy u specialistů. Díky připojení k mobilní aplikaci vás tento systém navádí krok za krokem celým procesem epilace, zajišťuje, že nevynecháte žádnou oblast a poskytuje zpětnou vazbu pro další ošetření. A co víc? Nástroj pro sledování pokroku a chytrý kalendář vám pomůže udržet si přehled o vašich dalších ošetřeních.

Stylový IPL epilátor pro péči o celé tělo

Braun Skin i-expert je nejen praktický, ale i elegantně navržený, aby skvěle doplnil vaši koupelnu. Je to ideální řešení pro moderní ženy, které hledají efektivitu, pohodlí a styl. Dosažení hladké pokožky nikdy nebylo snazší a pohodlnější. Připojte se k revoluci v domácí epilaci a užijte si pocit dokonale hladké pokožky po celý rok, doslova od hlavy až po špičky na nohou.

Více z rubriky Zdraví a krása

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.