Bugatti má svou vlastní uhrančivou vůni Sole d’Italia

Vůně bugatti Sole d’Italia ztělesňuje esenci slunečného letního dne v Itálii. Přivoníte si k ní a okamžitě se ocitnete u kouzelně třpytivého moře, kde se sluneční paprsky odrážejí od hladiny a teplý vánek osvěžuje smysly. Vyzařuje lehkost a radost ze života, které vystihují životní styl italského pobřeží – s nádechem la dolce vita. Sole d’Italia je jako dotek slunce – propojuje svěží tóny s energickými hřejivými akcenty.

V živém úvodu vůně se spojují šťavnaté citrusové tóny pomeranče a mandarinky, které vytvářejí osvěžující směs. Rafinovaně hebké tóny pomerančového květu dodávají kapku sladkosti a dotek květinové elegance. V srdci vůně se rozvíjí zářivá kytice: svůdně krémová tahitská gardénie přináší tropický akcent a sluneční akordy ji ovíjejí hřejivou aurou.

Harmonická kombinace bílých květů a smyslného ylang-ylang představuje nezapomenutelný květinový vrchol kompozice. Velkolepé finále Sole d’Italia je prostoupeno hlubokými tóny bílého pižma a dubového mechu, které dodávají vůni lehký mořský nádech. Hřejivé nuance benzoinové pryskyřice umocňují dojem sluncem prozářeného letního dne.

Stacked from 4 images. Method=B (R=8,S=4)

Flakon Sole d’Italia má elegantní tvar kapky, který ztělesňuje čistou eleganci. Sklo flakonu má zářivě oranžové zbarvení, což celému designu dodává letní a slunečný vzhled. Povrch flakonu zdobí umělecký reliéf – jemné prohlubně vytvářejí působivou texturu a podtrhují smyslový dojem. Decentní bílý kroužek kolem hrdla flakonu nese embosovaný nápis „bugatti“. Elegantní vzhled dokonale zakončuje sladěný bílý uzávěr.

Související články
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Copyright © RF-Hobby.cz
Provozovatel: RF HOBBY, s. r. o., Bohdalecká 6/1420, 101 00 Praha 10, IČO: 26155672, tel.: 420 281 090 611, e-mail: sekretariat@rf-hobby.cz