Sociální sítě
Nahoru
reklama

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Moia Elixirs
  Značka vznikla roku 2019, specializuje se na CBD produkty nejvyšší kvality. Vývoj a výroba probíhají v ČR, unikátní produkty vznikají s pomocí nejmodernějších technologií, např. na bázi nanovláken. Produkty obsahují maximální množství čistého CBD, prémiové patentované látky přírodního původu, karlovarské minerály a další.
  moiaelixirs.cz
 • Moia Elixirs získávají pozornost v zahraničí

  Pečlivý důraz na kvalitu vynesly značku Moia Elixirs, a to jako jedinou z České republiky, na shortlist populární britské soutěže Pure...

  Průvodce českou kosmetikou Marek Zelený18.12.2020
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.