Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Yage
  Středočeská značka udržitelné bio luxusní kosmetiky je na trhu od roku 2020. Vychází z korejského systému péče o pleť a nabízí očíslované produkty pro pečující rituály. Kosmetika je vysoce koncentrovaná a neobsahuje vodu. Ve výrobě se pojí přírodní látky, nové technologie a vysoká estetika.
  yageorganics.cz
 • Čtyři využití mlhy ve spreji Yage

  Yage je značka české přírodní bezvodé kosmetiky pro nejnáročnější zákazníky. Výroba je založena na eticky získavaných ingrediencích v bio kvalitě a...

  Průvodce českou kosmetikou Marek Zelený17.4.2023
 • Česká luxusní kosmetika Yage Organics zvítězila

  Yage (vyslovuj „jache“) je nová značka udržitelné biokativní kosmetiky, která se již stihla zařadit nejen mezi českou, ale i světovou špičku....

  Průvodce českou kosmetikou Marek Zelený17.11.2022
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.