Sociální sítě
Nahoru

Girard-Perregaux přidal vitrínu rarit

Pražský Girard-Perregaux Boutique zažil události. Zástupci hodinářské manufaktury navštívili tento oblíbený obchod u Staroměstského náměstí v Praze a uvedli čtyři absolutní skvosty, lákadla pro opravdové sběratele. Po proslovu kurátora muzea Girard-Perregaux následovalo detailní představení legendárního strojku s tourbillonem a trojicí zlatých můstků, čehož se zúčastnil i hodinářský mistr, který tourbillon na místě sestavoval. A co mohou v exkluzivní vitríně potencionální zájemci obdivovat?

Zleva: Cat’s Eye Three Gold Bridges za 5 290 000 Kč s daní. Vintage 1945 Three Gold Bridges za 4 210 000 Kč s daní. ww.tc Tourbillon with Three Gold Bridges ve zlatě za 3 995 000 Kč s daní. Opera Three ve zlatě za 12 950 000 Kč s daní.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.