Sociální sítě
Nahoru

Nová Marcelo de Cartier TOTE BAG

Luxusní značka a pojem ve světě módy Cartier přichází s novou kabelkou Tote vytvořenou z plátna v kombinaci s exotickou kůží, která je připravena provázet vás letními slunečnými dny. Přirozeně elegantní vzhled je oživen dotykem námořnické modře v podobě lemování, které je též ve variantě červené a béžové včetně typického znaku vypracovaných rohů kabelek Marcello de Cartier. Uvolněně působící kabelka s jednoduše řešeným otevíráním se pohodlně nosí v ruce nebo na rameni a je ideální společnice, která vás vyzývá  k výletům, volnosti a nezávislosti. Kabelka Marcello de Cartier Tote je vyrobena z neběleného plátna a je lemována hadí kůží ve třech různých odstínech. S černým a modrým lemováním v ceně 17 200 Kč, s neutrálním hnědým lemem v ceně18 300 Kč.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.