Sociální sítě
Nahoru
reklama

Diamanty oslňující Chopard

Ohlasy loňského připomenutí 150. výročí proslulé značky Chopard stále doznívají a na nových kolekcích je to opravdu znát. Společnost nadále pokračuje ve výrobě opravdu nádherně architektonicky řešených manufakturních kalibrech L.U.C ve švýcarském Fleurier, které doplňuje dalšími kolekcemi ovlivněné sporty a ležérností každodenního života. Po boku pánských Classic Racing a dámských Happy Diamonds však v ženevské základně výrobce vznikají i diamanty lemované kousky linie High Jewellery. Zdárným příkladem jsou pak i hodinky, které nedávno uhranuly i redakci prestižního českého magazínu Luxury Style & Exclusive Shopping GUIDE, jehož aktuální číslo včera oficiálně vyšlo.

Zlatá konstrukce tahu hodinek nazvaných jednoduše Haute Joaillerie Watch je plně osázena 18,33 karáty diamantů briliantového výbrusu. Ty doplňuje dalších 9,17 karátů na samotném číselníku hodinek, přičemž jejich usazení vytváří šnekovitý tvar využívající dvě různé velikosti kamenů, což vyžaduje opravdové umění a notnou dávku trpělivosti a času stráveného s mikroskopem. Pod safírovým sklíčkem je ukrytý i opravdu malý quartzový strojek, na jehož středové hřídeli jsou uchyceny dvě krátké modřené ručky. Tyto hodinky, doplněné referenčním označením Ref.:109220-1001 však lze pořídit pouze na objednávku, a to za cenu 5 844 000 Kč v pražském Klenotnictví Dušák v ulici Na Příkopě 17 – www.dusak.cz.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.