Sociální sítě
Nahoru

Ultratenké svůdné Rado

Zdá se, že ultratenké hodinky jsou prostě v kurzu, a to ať už jsou osazeny mechanickými či quartzovými strojky. V první zmíněné kategorii definitivně vévodí manufaktury Audemars Piguet, Jaeger-LeCoultre, Piaget a Vacheron Constantin, co ale u těch bateriových? Zatímco švýcarský Edox letos představil nejtenčí hodinky světa s indikací data, jejichž quartzový strojek Calibre 27000 měří na výšku pouhých 1,4 mm, Rado se rozhodlo šokovat cestou nejlogičtější. Jakožto značka, která proslavila toliko populární keramiku v hodinářské oblasti, se rozhodla trhu představit nejtenčí hodinky světa z tohoto pokrokového materiálu. Na výšku měří celé jejich pouzdro pouhých 5 mm!

Rado True Thinline vychází z kolekce Rado True, která si vydobyla uznání díky svému tvaru, funkcím a modernímu designu. Aby bylo možno dosáhnout této nové ultra tenké konstrukce pouzdra, bylo nutné intenzivně přetvořit nejenom veškeré součástky, ale také devítilinkový quartzový strojek ETA 210.001 vyráběný exklusivně právě pro společnost Rado. Model True Thinline, v řadě ohledů náročný na výrobu, nabídne všechny klíčové vlastnosti high-tech keramiky, jako je luxusní pohodlí a síla, ale navíc přidá zcela nový rozměr díky takřka nepostřehnutelné hmotnosti.

Kolekce s jednoduchým a elegantním pouzdrem používá zlaté ručky a reliéfní indexy, které jsou u verze Jubilé nahrazeny diamanty. Vše završuje plně integrované safírové sklo.  Pouzdro a spona, oboje z high-tech keramiky, dokonale pasují do elegantně začleněného gumového náramku. Smyslné a stylové hodinky, které zápěstí opravdu nezatíží, lze pořídit v diamantové verzi za cenu necelých 60 000 Kč v síti rodinného Klenotnictví Altman – www.altman.cz.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.