Sociální sítě
Nahoru

Sněhově bílý Aerowatch

Švýcarská značka Aerowatch se proslavila hlavně na poli kapesních hodinek, které produkuje už od roku 1910. Poměrně nedávno se však rozhodla začít vyrábět i ty náramkové a nutno uznat, že přišla s opravdu osobitým designem. Jejich vždy kulatá pouzdra, odkazující na kapesní hodinky, jsou totiž v mnoha případech osazena specifickými zahnutými nožkami, které asociují navařované nožky kapesních hodinek, díky kterým je mohla nosit armáda během první světové války. Žhavými novinkami je dvojice svůdných modelů úspěšné pokračujících dámských linií Collection 1942 a Renassaince.

Něžný a elegantní Automatic Impulse potěší hlavně průhledem na setrvačku automatického strojku skrze perleťový číselník. Ten je sevřený v 35mm ocelovém pouzdře. Z drahých kamenů určitě potěší čtveřice diamantů a onyx kabošonového výbrusu v korunce.

Druhou novinkou je quartzový Renassaince Miss Night & Day s 36mm pouzdrem z oceli. Jeho perleťový číselník nabízí osm diamantů a velkou aperturu, ve které se na čtyřiadvacetihodinovém disku otáčí měsíc a slunce indikující noc a den. Tuto romantickou funkci doplňuje také datum na pozici 6.

Ceny modelů se pohybují pod hranicí 40 000 Kč a to na bílém koženém prošívaném řemínku. Objednat je lze na www.protime-sro.cz.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.