Sociální sítě
Nahoru

Nové kolekce Alfex dorazily do ČR

Švýcarská hodinářská značka Alfex se v tuzemsku proslavila nejenom díky svými originálně designovými hodinkami, ale zcela jistě také spoluprací s modelkou Terezou Maxovou. Ta se stala dokonce i tváří značky a reklamních kampaní, které nesly slogan „nebojte se být výjimeční“. A právě o výjimečnosti Alfex je. Svým způsobem kloubí něžnou eleganci s poněkud extravagantnějším vzezřením, které zcela vybočuje od jakýchkoli módních trendů.

S určitou dávkou smělosti tak přichází na Český trh i nové kolekce hodinek doprovázené jedinečně nafocenou kampaní přesně vypovídající o své cílové skupině. Tou jsou převážně ženy, které rády střídají své šperky a každý den nosí jiné hodinky.

Hodinky Alfex jsou vyrobeny z kvalitních anti-alergických materiálů, které chrání strojky švýcarské výroby, a to ať už Ronda nebo slavná ETA. Jejich přehledné číselníky, chráněny minerálními či safírovými sklíčky s antireflexní vrstvou, jsou mnohdy zdobeny krystaly Swarovski, a nebo certifikovanými diamanty. Ocelová pouzdra jsou pak většinou zlacená či černěná technologií PVD.

Novou kolekci si je možné odedneška prohlédnout v Hodinářství Koscom, největším hodinářství Prahy, v ulici Na Poříčí. Ceny hodinek z nové designové linie se pohybují od 10 do 20 000 Kč. www.alfex-hodinky.cz

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.