Sociální sítě
Nahoru

SaSaZu zve: „Poznejte tvář Asie přímo v Čechách“

Šéfkuchař restaurace SaSaZu Shahaf Shabtay se rozhodl pozvat skupinu gourmet nadšenců na jedinečný výlet do pražské Sapy, jenž se stane opravdu nevšedním a zajímavým poznáním. Zájemce totiž očima znalce provede zázemím vietnamské komunity a představí Asii v podobě, jakou jen tak nikdo nezná.

Zúčastnit se prý může každý, stačí zaplatit symbolický poplatek 400 Kč na osobu (termíny budou pravidelně aktualizovány na www.sasazu.com). Můžete tedy vzít svou rodinu a vydat se společně na netradičně strávené sobotní odpoledne. Nejprve se necháte hýčkat – kadeřnictví, manikúra, pedikúra. Pánové si mohou nechat vlasy zastřihnout vietnamskými kadeřníky pro muže a přitom si v poklidu vychutnávat vietnamské ice coffee z rýže, kakaa a kávy. Po masáži rukou a odpočinku se vydáte do supermarketu. Šéfkuchař restaurace SaSaZu vám prozradí, kde můžete koupit všechno čerstvé – kraba, krevety, zeleninu, asijské ovoce i čaj. Po nákupu vás čeká další příjemný zážitek – oběd – pochutnáte si na výborném vietnamském jídle a dezertu z kokosu.

Shahaf Shabtay je muž, který se opravdu vyzná. „Chci milovníkům asijské kuchyně a kultury pomoci odhalit další prvek Asie – Vietnam. Navíc přímo v Praze. Připravte se na opravdu přátelské přivítání a samé krásné zážitky. Navíc vám představím a ukážu místa, kde nakoupíte nejen levně, ale především čerstvě“, prozrazuje hlavní aktér výletu.

Pokud by náhodou někomu nestačilo setkání s Asii na pár hodin a lákalo další poznání a více dobrodružných zážitků, lze se připojit k šéfkuchaři na jeho cestě po Asii – 8 dní, 3 země (Vietnam, Kambodža, Singapore) – v jeho doprovodu osobně. Hlavní myšlenkou SaSaZu je nemít žádné tajemství před svými hosty a sdílet všechny inspirace a nápady s nimi. Propojit se s místní komunitou a nabídnout něco skutečně ojedinělého. Jakýkoli dobrodruh, jenž si rád nechá své chuťové pohárky omámit svěžími a novými pokrmy lákavé Asie, se společně s Shahafem nyní mohou vydat na dobrodružnou kulinářskou výpravu a objevit půvab, kulturu, lidi, umění, jídlo, hudbu, život i nové chutě. Tento asijský výlet je plánovaný na podzim letošního roku s cestovní agenturou Monoï v předpokládané ceně 95 000 kč (letenky, ubytování, strava).

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.