Sociální sítě
Nahoru

Tissot Sailing-Touch pro relax

Švýcarský gigant Tissot dokázal zkombinovat funkčnost s atraktivním designem už mnohokrát. Tentokráte se však rozhodl o daleko elegantnější a nonšalantnější vzezření, o jehož jemnosti se může každý přesvědčit sám, neboť je již k vidění ve výstavním displeji hodinářství Altman (www.altman.cz). Model Tissot Sailing-Touch je uzpůsoben pro nošení v jakémkoliv počasí, je maximálně funkční a navíc se slušivým kabátkem. To vše z něj dělá ideálního společníka pro všechny, kteří milují aktivní životní styl – na souši i na moři.Velmi výhodné jsou zabudované funkce, jako jsou předpověď počasí, ukazatel přílivu a odlivu, kompas či měření regatty. Tyto a další specialitky dávají těmto hodinkám zcela nový rozměr. Vše lze ovládat jednoduše pomocí dotykového displeje, v němž se zcela přirozeně a jednoduše dá orientovat.Zvolit si můžete jak barevné provedení hodinek, tak i mezi pryžovým řemínkem a pevným tahem z nerez oceli. Každý si tak v této modelové řadě může vybrat to, co mu nejlépe vyhovuje. Safírové sklíčko, odolné proti oděru a poškrábání, je potaženo antireflexním povrchem. Hodinky pohání švýcarský quartzový strojek ETA.Vlastními hodinkami Tissot se mohl pochlubit Elvis Presley, Nelson Mandela nebo Grace Kelly.  Model Tissot Sailing-Touch dnes hrdě nosí ambasadoři značky, jenž mají v krvi ten správný drive – krásná bollywoodská herečka Deepika Padukone a jezdec MotoGP a mistr světa z roku 2006 Nicky Haiden.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.