Sociální sítě
Nahoru

Nový Mercedes třídy M: Spojení dvou světů

Třetí generace Mercedesu třídy M přináší do kategorie vozů SUV zcela nová měřítka. K nejsilnějším stránkám patří nejlepší energetická účinnost, špičková pasivní bezpečnost, vynikající komfort a zcela nový atraktivní design interiéru.

Málo kdo by u rodinného SUV čekal tak nízké hodnoty spotřeby a emisí. Nové M se spokojí se spotřebou paliva v průměru o 25% nižší v porovnání s jejím předchůdcem. Model ML 250 BlueTEC 4MATIC se v normovaném jízdním cyklu se spokojí s pouhými 6,0 l/100 km (158 g CO2/km) a na plnou nádrž ujede až 1500 km. V souladu s filozofií značky Mercedes-Benz nechybí u nového modelu komplexní bezpečnostní koncepce Real Life Safety a další asistenční systémy, které se starají o bezpečí celé posádky. Třetí generace vozu Mercedes-Benz třídy M propojuje to nejlepší ze dvou světů. Na jedné straně má tento oblíbený SUV silné geny terénního vozu, na straně druhé se v něm cestující cítí jako v komfortní prémiové limuzíně.

V listopadu 2011 bude model k dispozici u všech evropských dealerů, tedy i v ČR.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.