Sociální sítě
Nahoru

Blanka Matragi: První butik v Čechách

Módní návrhářka Blanka Matragi poprvé za svou třicetiletou kariéru vytvořila sportovní kolekci a otevřela svůj první butik Blanka se širokou nabídkou oděvů a doplňků v Praze u Prašné brány 2. Najdete zde její exkluzivní kolekci kabelek, obuvi, sportovní kolekci i společenské šaty. Přáním Blanky Matragi je zpřístupnění a dosažitelnost jejích modelů široké veřejnosti. Její modely si tak můžete pořídit v cenové relaci 1 500 – 60 000 Kč. K vytvoření sportovní kolekce, jenž koresponduje s dynamičností dnešní doby, se nechala inspirovat rock´n´rollovou hudbou. „Vkus má každý člověk jiný, ale pro mě je zásadní především řemeslné zpracování.“, říká Matragi. Butik, na jehož designovém interiéru se Matragi podílela, se nese v duchu její nové kolekce. Blanka Matragi, jak sama prozradila na tiskové konferenci, je blízké také sklářství a podílela se vlastnoručně na výrobě originálních lustrů, jenž zdobí její butik.

Více z rubriky Butiky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.