Sociální sítě
Nahoru

Nové Jaermann & Stübi na Václavském náměstí

O tom, že je značka Jaermann & Stübi oficiální časomírou kolébky golfu – legendárního skotského hřiště St.Andrews, kde se již přes neuvěřitelných 600 let odehrávají golfová klání a na jehož bájných fairwajích byla nejednou dotvářena současná podoby hry, jsme již informovali. Stejně tak i o tom, že jejich distribuci převzalo rodinné klenotnictví Altman. No a právě do exklusivních prostor prodejny na Václavském náměstí dorazily další dva exempláře, totiž dámský Royal Ladies ve sněhově bílém provedení (89 000 Kč) a pánský Eagle Heart z černěného titanu (183 750 Kč).

Hraní golfu s těmito hodinkami, aniž by byl poškozen nárazy či otřesy jejich mechanický strojek, je umožněno díky sofistikovanému a patentovanému antishock systému  “The Shock Guard”. Při vývoji byly elektronicky změřeny síly působící na vnitřní mechanismus hodinek používaných profesionálními i amatérskými golfovými hráči, a podle těchto výsledků bylo vypočteno optimální zařízení na ochranu před otřesy.Hlavní doménou kolekcí jsou samozřejmě pánské modely s patentovanou komplikací golfového sčítače. S tímto modelem hodinek je kromě přesného času možno odčítat i počet ran na jamce, a to pomocí displeje na pozici 12. Na displeji na pozici 6 vidíte právě hranou jamku, ručka se šipkou ukazuje celkový počet ran ve hře a otočnou lunetou si lze nastavit odečet HCP.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.