Sociální sítě
Nahoru

Designový skvost pro dámy od Vacheron Constantin

Proslulá švýcarská manufaktura Vacheron Constantin představuje na podzim letošního roku zajímavý Patrimony Contemporaine Small Model. Jedná se o elegantní hodinky zdobené brilianty, které se stanou ozdobou dámského zápěstí. Stejně jako ostatní prémiové modely nesoucí slavnou Ženevskou pečeť je i ten nejnovější ztělesněním důmyslného designu, dokonalého řemeslného zpracování a precizního hodinářského umění.

Patrimony Contemporaine Small Model se vyznačuje klasickým designem z 18kt bílého nebo růžového zlata, který však působí velmi moderním dojmem. Jsou zdrženlivé a rafinované zároveň, umírněné a zároveň smyslné. Jejich duše plná rafinovanosti se ukrývá pod bijícím srdcem mechanického strojku s ručním nátahem kalibru 1400 a rezervou chodu v délce 40 hodin. Ten je kompletně vyroben v dílnách manufaktury Vacheron Constantin. Při práci lze tento bohatě zdobený řemeslný šperk pozorovat díky průhledu na zadní straně pouzdra. Nový model přináší do světa hodinek značky Vacheron Constantin, kterou v Praze exklusivně nabízí hodinářství Carollinum, zcela jedinečnou auru plnou nadčasového šarmu.

Štíhlý profil hodinek o výšce 6,7 mm vyzařuje čirou eleganci, kterou zdůrazňuje boční zdobení 62 brilianty. Nádherný číselník má mistrně vyvedené křivky a průměr 36 mm. Jeho minimalistický design je důkazem toho, že skutečná oslnivá krása nepotřebuje žádné okázalé doplňky. Zlaté pouzdro rámuje opálový číselník ve stříbrném odstínu. Zdobí jej výrazné indexy vyvedené v 18kt zlatě. Rafinovanou eleganci dotvářejí jemné ručky. Hodinky mají strukturovaný prošívaný pásek z kůže mississippského aligátora v tmavě modrém nebo šedém odstínu. Jsou dodávány i s druhým páskem v lesklé antracitové barvě. Pásek zakončuje spona v materiálu odpovídajícím barvě pouzdra a tvaru poloviny maltézského kříže.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.