Sociální sítě
Nahoru

Range Rover Evoque se stal českým Autem roku 2012

První místo v nezávislé anketě Klubu motoristických novinářů Auto roku 2012 získal vůz Range Rover Evoque. Nejmenší a „nejzelenější“ Land Rover uspěl v konkurenci 34 nominovaných vozů. Při posuzování jednotlivých kandidátů se hodnotily mimo jiné vlastnosti celková konstrukce a design, bezpečnost, hospodárnost, ovladatelnost, výkon, funkčnost, plnění ekologických norem a cena.

Unikátní designové městské SUV Evoque se v České republice prodává od září. Jeho tvůrci, mezi nimi i designér Andy Wheel, který v říjnu vystoupil na pražské konferenci AutoDesign Prague, se při jeho návrhu nechali inspirovat architekturou světových metropolí. V České republice a Praze se do kampaně propagující Evoque zapojili herečka a desígnérka Aňa Geislerová a houslista Pavel Šporcl. Do finále se vedle Range Roveru Evoque propobojovaly vozy Ford Focus, Hyundai i40, Kia Rio a Škoda Citigo.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.