Sociální sítě
Nahoru

Invicta: obří mohou být i šperky

Ve světě monstrózních hodinek nemá Invicta v žádném případě konkurenci. To ostatně vychází už z jejího jména odvozeného od latinského slova „invictus“, tedy „nepřemožitelný“. Tímto titulem byl poctěn i Julius Caesar římským senátem a hodinářská ikona si jej vypůjčila už v roce 1837, aby nadále šířila obdiv a respekt! Stejným mottem se však řídí i při tvorbě doplňků a také svých exklusivních a vzhledově originálních šperků.

Ačkoli sahají historické kořeny kultovní značky Invicta do Švýcarska, tedy tradičního centra hodinařiny, její opravdu dynamický a moderní nápaditý design vzniká dnes ve slunné americké Floridě. Výsledkem jsou velmi kvalitní hodinky, které dokážou zaujmout na první pohled, a to zaručeně! Díky svým enormním rozměrům jsou totiž nepřehlédnutelné a zároveň nezaměnitelné. Co víc? Značka s okřídleným helvetským křížem ve znaku se řadí mezi ty nejdynamičtější na celém trhu a svým fanouškům a sběratelům tak přináší stále nové exempláře, a to i několikrát do roka. Všechny však nesou stejnou DNA a ne jinak tomu bude u letošních novinek, které budou veřejnosti představeny až v březnu – na slavném veletrhu hodinek Baselworld 2012.Stejně jako hodinky, tak se i šperky Invicta vyznačují vynikající kvalitou a opravdu úžasným, na první pohled rozpoznatelným, designem. O tom se může koneckonců každý přesvědčit sám, a to v pražském klenotnictví Altman na Václavském náměstí. Objevit zde lze klenoty Invicta z různých materiálů, jako je rhodiované stříbro nebo stříbro zlacené 24kt žlutým zlatem, případně 18kt růžovým.Nechybí ani ručně malovaná černá a bílá keramika, rostlinná slonovina a mnoho dalších kvalitních materiálů, které v Itálii prochází pečlivou kontrolou. První várka šperků, po které se rychle zaprášilo, byla prvně v Praze k vidění při slavnostním křtu portálu iLuxus, v rámci vyhlášení výsledků golfového Mid-Amateur Tour, striktně omezené množství je i u kolekce další, která dorazila teprve před několika dny a netrpělivě čeká na svou náročnou klientelu. Šperky Invicta jsou díky své velmi omezené produkci ideálním dárkem, který rozhodně potěší.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.