Sociální sítě
Nahoru

U-Boat s druhou časovou zónou

Jednou ze značek, které k úspěchu velmi pomohla móda extravagantních obřích hodinek, je právě italský U-Boat. Ten samozřejmě nebude, a to již po sedmé, se svým obrovským stánkem chybět ani na letošní výstavě hodinek a klenotů ve švýcarské Basileji, která začíná již 8. března. Jednou z jejich novinek, které stále vycházejí z náčrtů vojenských námořních hodinek z roku 1942, je právě model U-42 GMT. U-42 GMT se na první pohled vyznačuje monstrózním 53mm titanovým pouzdrem, které je osazeno předimenzovanou pákou, která slouží jako jakýsi zámek korunky a tím i jako těsnící prvek. Hodinky jsou tak vodotěsné do 300 metrů. Trojici základních ruček a datum však poprvé doplňuje rudá čtyřiadvacetihodinová centrální ručka, která se stará o indikaci přesného času v druhé časové zóně. Uložený strojek, speciálně upravený pro potřeby značky, disponuje automatickým nátahem a nabízí 48 hodin rezervy nátahu. Celkem vznikne limitovaný počet tří set exemplářů, které budou v Praze prodejné pouze v Klenotnictví Dušák, a to v obchodě v nákupním centru Arkády Pankrác.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.