Sociální sítě
Nahoru

Léto ve znamení Louis Vuitton

Nezbytnosti, bez kterých se toto léto neobejdete: plátěné plážové tašky v elegantních neutrálních odstínech béžové či indigo nebo – pokud chcete – se zářivými červenými či žlutými pruhy, ale vždy s retro etiketou Louis Vuitton, která již tradičně spojuje toto jméno s cestováním. Nebo kabelky a kabely z plátna Damier Azur, jehož kultovní kostičkovaný vzor připomíná střídavě modrou oblohu či bělostnou písečnou pláž. Větší velikosti jsou ideální na pláž – pohodlně se do nich vejde plážová osuška se vzorem Monogram nebo Damier Azur. Menší kabelky jsou zase vhodné na procházku či nějakou dobrodružnou výpravu do víru města. S kabelami a taškami krásně barevně ladí elegantní sandály na klínku v barevné paletě námořnické modré, béžové či červené semišové kůže s lemem z přírodní hověziny. Sandálky bez podpatku zase přímo vyzývají k poznávacímu okruhu po památkách. Stylové sandály na korkovém klínku nebo ležérní žabky v nových letních odstínech kůže Monogram Vernis mají své barevně sladěné protějšky v podobě brašniček přes rameno či malé kabelky Alma BB.

Délky jsou vysoko nad kolena – jako například u modrých pouzdrových šatů nebo bílých šatů košilového střihu s detaily z přírodní kůže a zlatými cvoky – a střihy jsou jednoduché – třeba na ležérní světlomodré halence v kombinaci s bílými námořnickými kalhotami s tmavě modrým páskem. O to více prostoru a pozornosti se dostává doplňkům. Sluneční brýle letošního léta jsou retro, s velkými obroučkami ve výrazných barevných odstínech. V těch si vás určitě každý všimne, ale nepozná. Navíc vás tyto brýle chrání před nepříjemně ostrým slunečním světlem. Pestrobarevná hedvábná šála nebo bavlněný šátek kolem krku nebo vpletený do vlasů přímo vyzařuje nedbalou eleganci. Na štíhlém opáleném předloktí se krásně vyjímají početné náramky, zatímco nádherný náhrdelník s motivem lodního provazu, přívěšky ve tvaru jachty a kvítku Monogram v pestrobarevném laku skládá poctu jachtařskému odkazu značky Louis Vuitton.

Vystavte svoji tvář a tělo slunečním paprskům. Rozložte lehátko či plážový ručník. Vaše místo na slunci je Louis Vuitton…

Více z rubriky Butiky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.