Sociální sítě
Nahoru

Jakub Polanka pro Pietro Filipi

Exkluzivní smlouvu s Pietro Filipi podepsal návrhář Jakub Polanka, respektovaná osobnost české i světové módy. Jakub Polanka je tak po Kláře Nademlýnské, Liběně Rochové a Aně Geislerové, které s oblíbenou módní značkou spolupracovaly (nebo stále spolupracují jako v případě Ani Geislerové), dalším známým jménem s originálním designérským rukopisem, které posílí tým Pietro Filipi, vedený návrhářem Jakubem Bryxim.

Charismatický mladík, absolvent Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze, který v Paříži pracoval pro značku Hermès, studio Philippa Starcka a módní společnost  Peclers, si v Pietro Filipi plní svůj profesní sen – vytvořit pánskou kolekci. A kým se Jakub Polanka nechal inspirovat? „Elegantní James Bond, šaramantní sir Oscar Wild, hrdý a odvážný Doktor Živago, uvolněný, ležérní Steve McQueen, silný bojovník Rocky Balboa. Pět charakterů, pět hrdinů, pět stylů, pět siluet… pět možností a jeden muž,“ odpovídá v náznacích Jakub Polanka a dodává: „Jednotlivé kusy v kolekci jsou určeny ke kombinování a mixu tak, aby každý muž mohl co nejlépe vyjádřit svůj charakter, náladu i názor. A tomu odpovídá i výběr materiálů, každý materiál by měl podtrhovat co nejlépe daný styl, šedá barva vše sjednocuje a umožňuje vzájemnou kombinovatelnost.“ Nová pánská kolekce Jakuba Polanky pro Pietro Filipi bude oficiálně uvedena na podzim letošního roku.

Pietro Filipi pro své zákazníky a zákaznice, příznivce nadčasové módy prvotřídní kvality, pravidelně připravuje atraktivní novinky, oživení aktuální nabídky. Pánská kolekce navržená Jakubem Polankou patří k těm nejočekávanějším.

Více z rubriky Butiky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.