Sociální sítě
Nahoru

Pražský butik Boucheron s novými přírůstky

Působivý design plný zářivých barev, drahých kamenů a veselé přírody – takové jsou hodinky Boucheron z kolekce Crazy Jungle, které minulý týden dorazily do pražského butiku v Křížovnické ulici. Ručně dekorované číselníky volají po majiteli, který ocení jejich osobitý styl – zábavný a uklidňující zároveň, stejný jako příroda, kterou dané hodinky ztvárňují.

CRAZY JUNGLE FROG HODINKY: Pouzdro je vyhotovené z bílého 18kt zlata. Hodinky jsou zdobeny rubíny, safíry, diamanty a tsavority. Automatický strojek manufaktury Girard-Perregaux je osázen 31 rubíny a kromě klasického určení času zaujme hodinářskou komplikací s názvem „crazy second“ – žába má pohyblivé oko, které se pohybuje z jedné strany na druhou a odečítá tak ubíhající vteřiny. Pásek je vyrobený z kůže rejnoka. Cena je 1 439 900 Kč.

CRAZY JUNGLE SEAHORSE HODINKY. Tělo hodinek je vyrobené z růžového 18kt zlata. Mořský koník a korály jsou zdobené diamanty, granáty, safíry a onyxem. Na perleťovém číselníku v rytmu vteřin proplouvají rybky – jsou umístěné na otáčejícím se disku. Takto řešená funkce vteřinové ručky se nazývá „crazy second“.   Automatický strojek pochází z dílen manufaktury Girard-Perregaux , je zdoben 31 rubíny. Pásek je z bílého saténu. Cena je 1 501 600 Kč

CRAZY JUNGLE FLAMINGO HODINKY: Hodinky vzniklé z bílého 18kt zlata jsou osázené granáty, safíry, onyxem a zdobené perleťovým číselníkem. Hlava plameňáka vytváří dojem, jako by byla pod vodou, stejně jako hejno ryb, které se před ním chtějí schovat. Automatický strojek manufaktury Girard-Perregaux je osázen 31 rubíny. Stejně jako u předchozích dvou modelů, i zde jsou vteřiny odpočítávány prostřednictvím „crazy second“ – vteřiny ukazuje obrázek rybky a krevety, umístěných na otáčejícím se disku. Pásek hodinek je z růžového saténu. Cena je 1 560 600 Kč.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.